OUTSOURCING IT

Outsourcing IT pozwala cieszyć się benefitami z posiadania zespołu wykwalifikowanych specjalistów, bez konieczności rekrutacji oraz utrzymania tego typu pracowników w szeregach firmy. 

Chcesz oddelegować zarządzanie całością środowiska IT lub jego konkretnym obszarem? Sprawdź jak możemy Ci pomóc.

U kogo sprawdzi się outsourcing IT?

Czy kwestie związane z infrastrukturą IT w Twojej firmie, pochłaniają cenny czas i uwagę Twojego zespołu, które mógłbyś przeznaczyć na realizowanie długofalowych celów i rozwój biznesu?

Outsourcing informatyczny to dobre rozwiązanie, jeśli Twoja firma nie posiada własnego działu IT, ale nie tylko. Pomożemy też wtedy, gdy będziesz potrzebować specjalistów wykwalifikowanych w określonym obszarze do realizacji konkretnej usługi lub projektu, której Twój dział IT z dowolnych przyczyn nie może zrealizować.

Co mi da outsourcing IT?

Outsourcing IT umożliwia Ci skoncentrowanie się na obszarach podstawowej działalności firmy oraz wykorzystanie zaoszczędzonych zasobów do realizacji celów biznesowych. Decydując się na outsourcing IT zlecasz zarządzanie środowiskiem informatycznym na zewnątrz, zamiast zatrudniać, utrzymywać i szkolić własny zespół specjalistów.  

Korzystając z usług firmy outsourcingowej, nie tylko zaoszczędzisz czas i nakłady finansowe potrzebne na rekrutację i utrzymanie własnych pracowników. Zyskasz dostęp do grupy doświadczonych specjalistów z różnych obszarów, którzy zaopiekują się Twoim środowiskiem i będą wspierać rozwój Twojego biznesu.

Już mam Pana Informatyka!

Warto wspomnieć, że w informatyce – podobnie jak w wielu innych branżach, wyróżniamy wiele różnych specjalizacji. 

Postrzeganie pracownika IT jako stereotypowego „pana informatyka” jest przestarzałe i nie odzwierciedla współczesnego podziału specjalizacji, który obowiązuje w branży IT. 

Obszarów jest wiele i nie jest możliwe zatrudnienie jednej osoby, która jednocześnie obsłuży problemy użytkowników, skonfiguruje serwery, zabezpieczy sieć firmową, wdroży backupy, przygotuje stanowiska dla nowych pracowników, itd. Podsumowując – jedna osoba nie odpowie na wszystkie bieżące potrzeby firmy


 

Co możemy dla Ciebie zrobić?

CO ZYSKUJESZ Z OUTSOURCINGIEM it OD ZGODA.NET?

Przewidywalność i kontrolę kosztów

Nie ważne jak złożony projekt realizujesz, zarówno koszty stałej obsługi informatycznej, wymiany sprzętu jak i projektów zostają jasno sprecyzowane przed rozpoczęciem współpracy. Unikasz przykrych niespodzianek i jednocześnie zyskujesz wygodę związaną ze współpracą z jednym dostawcą.

Pełną ochronę danych

Bezpieczeństwo przetwarzanych i gromadzonych danych jest dla nas kwestią kluczową. Działamy w oparciu o metody sprawdzone przez nas oraz tysiące firm informatycznych z całego świata, współpracujemy z prawnikami, posiadamy certyfikat ISO 27001.

Spokój i ciągłość biznesową

Oddajesz się w ręce specjalistów, których celem jest zapewnienie ciągłości działania Twojego biznesu. System zdalnego monitoringu przesłanych zgłoszeń wraz z pełną dokumentacją gwarantuje minimalizację przestojów w pracy spowodowanych awariami.

Możliwość rozwoju swojej firmy

Aktualna wiedza o trendach IT, inwestycje w szkolenia i certyfikacje pracowników, dostęp do najlepszych specjalistów z wąskich dziedzin pozwalają nam zająć się nie tylko Twoimi bieżącymi problemami, ale realnie wpłynąć na bezpieczny rozwój Twojej firmy.

ILE TO KOSZTUJE?

W zależności od zakresu usług jakimi jesteś zainteresowany i wielkości Twojej firmy możemy zaproponować Ci różne ceny i różne sposoby rozliczenia. Kluczowe jest określenie Twoich potrzeb, np. w trakcie bezpłatnej konsultacji IT. 

Jeśli chciałbyś poznać rozległą ekspertyzę odnośnie obszarów IT w Twojej firmie, które warto rozwinąć – skorzystaj z naszego audytu informatycznego.

 

JESTEŚ W DOBRYCH RĘKACH

Wyróżnia nas specjalistyczny know-how, zdobyty na drodze szkoleń, certyfikacji i pracy z klientami z rozmaitych branż. Stale aktualizujemy swoją wiedzę tak, by być gotowym na wszystkie sytuacje.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Opisz w czym możemy Ci pomóc: