fbpx

OUTSOURCING IT

Outsourcing IT pozwala cieszyć się benefitami z posiadania zespołu wykwalifikowanych specjalistów, bez konieczności rekrutacji oraz utrzymania tego typu pracowników w szeregach firmy. 

Chcesz oddelegować obsługę całości środowiska IT lub zarządzanie jego konkretnym obszarem? Sprawdź jak możemy Ci pomóc.

pomoc IT

U kogo sprawdzi się outsourcing IT?

Czy kwestie związane z infrastrukturą IT w Twojej firmie, pochłaniają cenny czas i uwagę Twojego zespołu, które mógłbyś przeznaczyć na realizowanie długofalowych celów i rozwój biznesu?

Outsourcing informatyczny to dobre rozwiązanie, jeśli Twoja firma nie posiada własnego działu IT, ale nie tylko. Pomożemy też wtedy, gdy będziesz potrzebować specjalistów wykwalifikowanych w określonym obszarze do realizacji konkretnej usługi lub projektu, której Twój dział IT z dowolnych przyczyn nie może zrealizować.

Co mi da outsourcing IT?

Outsourcing IT umożliwia Ci skoncentrowanie się na obszarach podstawowej działalności firmy oraz wykorzystanie zaoszczędzonych zasobów do realizacji celów biznesowych. Decydując się na outsourcing IT zlecasz zarządzanie środowiskiem informatycznym i wsparcie IT na zewnątrz, zamiast zatrudniać, utrzymywać i szkolić własny zespół specjalistów IT.

Korzystając z obsługi IT od firmy outsourcingowej, nie tylko zaoszczędzisz czas i nakłady finansowe potrzebne na rekrutację i utrzymanie własnych pracowników. Zyskasz dostęp do grupy doświadczonych specjalistów z różnych obszarów, którzy zaopiekują się Twoim środowiskiem i pracownikami, zapewnią niezbędne bezpieczeństwo i komfort pracy, co finalnie przełoży się na rozwój Twojego biznesu.

Po co mi outsourcing IT, kiedy już mam Pana Informatyka?

Warto wspomnieć, że w informatyce – podobnie jak w wielu innych branżach, wyróżniamy wiele różnych specjalizacji. 

Postrzeganie pracownika IT jako stereotypowego „pana informatyka” jest przestarzałe i nie odzwierciedla współczesnego podziału specjalizacji, który obowiązuje w branży IT. 

Kto w Twojej firmie zajmuje się:

  • zakładaniem kont użytkowników?
  • dobieraniem i zakupem sprzętu?
  • konfiguracją komputerów i drukarek?
  • archiwizacją danych?
  • backupami danych użytkowników?
  • przekierowywaniem poczty?
  • codziennym wsparciem IT użytkowników?

Co dzieje się, gdy ta osoba wyjeżdża na urlop, lub z innego powodu jest niedostępna? Czy obsługa IT działa płynnie i zapewnia niezakłóconą pracę?

Obszarów IT jest wiele i nie jest możliwe zatrudnienie jednej osoby, która jednocześnie obsłuży problemy użytkowników, skonfiguruje serwery, zabezpieczy sieć firmową, wdroży backupy i przygotuje stanowiska dla nowych pracowników, itd. Podsumowując – jedna osoba nie odpowie na wszystkie bieżące potrzeby współczesnej firmy.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Nasz outsourcing IT to zawsze dostępny zespół specjalistów IT, który na codzień zapewnia bezproblemowe działanie Twojej firmy. Mamy doświadczenie w szybkiej i skutecznej obsłudze IT firm dowolnej wielkości. Jesteśmy Warszawską firmą, ale świadczymy obsługę IT na terenie całej Polski. 

Sprawdź jaki zakres usług IT oferujemy naszym Klientom:

Oferta

CO ZYSKUJESZ Z OUTSOURCINGIEM it OD ZGODA.NET?

Przewidywalność i kontrolę kosztów

Nie ważne jak złożony projekt realizujesz, zarówno koszty stałej obsługi informatycznej, wymiany sprzętu jak i projektów zostają jasno sprecyzowane przed rozpoczęciem współpracy. Unikasz przykrych niespodzianek i jednocześnie zyskujesz wygodę związaną ze współpracą z jednym dostawcą.

Pełną ochronę danych

Bezpieczeństwo przetwarzanych i gromadzonych danych jest dla nas kwestią kluczową. Działamy w oparciu o metody sprawdzone przez nas oraz tysiące firm informatycznych z całego świata, współpracujemy z prawnikami, posiadamy certyfikat ISO 27001.

Spokój i ciągłość biznesową

Oddajesz się w ręce specjalistów, których celem jest zapewnienie ciągłości działania Twojego biznesu. System zdalnego monitoringu przesłanych zgłoszeń wraz z pełną dokumentacją gwarantuje minimalizację przestojów w pracy spowodowanych awariami.

Możliwość rozwoju swojej firmy

Aktualna wiedza o trendach IT, inwestycje w szkolenia i certyfikacje pracowników, dostęp do najlepszych specjalistów z wąskich dziedzin pozwalają nam zająć się nie tylko Twoimi bieżącymi problemami, ale realnie wpłynąć na bezpieczny rozwój Twojej firmy.

ILE TO KOSZTUJE?

W zależności od zakresu usług jakimi jesteś zainteresowany i wielkości Twojej firmy możemy zaproponować Ci różne ceny i różne sposoby rozliczenia. Kluczowe jest określenie Twoich potrzeb, np. w trakcie bezpłatnej konsultacji IT. 

Jeśli chciałbyś poznać rozległą ekspertyzę odnośnie obszarów IT w Twojej firmie, które warto rozwinąć – skorzystaj z naszego audytu informatycznego.

 

JESTEŚ W DOBRYCH RĘKACH

Wyróżnia nas specjalistyczny know-how, zdobyty na drodze szkoleń, certyfikacji i pracy z klientami z rozmaitych branż. Stale aktualizujemy swoją wiedzę tak, by być gotowym na wszystkie sytuacje.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Opisz w czym możemy Ci pomóc:

W czym możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza.
Odpowiemy na wiadomość tak szybko, jak to możliwe.