fbpx

Biznesowa poczta Exchange

Szukasz profesjonalnej usługi pocztowej dla swojej firmy, która oferuje coś więcej niż tylko podstawową obsługę maili?  Potrzebujesz dostępu do kalendarza, skrzynek współdzielonych oraz możliwości rezerwacji zasobów? Chciałbyś mieć skrzynkę pocztową, która nie odmówi wysłania maila z powodu przekroczenia limitu pojemności?

Na rynku jest wiele rozwiązań, jednak nie każde będzie odpowiedzią na Twoje potrzeby. Mamy kilka wskazówek, które pomogą Ci zawęzić obszary poszukiwań odpowiedniej dla Ciebie poczty biznesowej i sprawdzić, czy Microsoft Exchange to rozwiązanie dla Ciebie.

outsourcing IT

jak wybrać pocztę biznesową?

Proponujemy, abyś odpowiedział na kilka pytań, które pomogą zidentyfikować Twoje potrzeby i ułatwią Ci wybór odpowiedniego rozwiązania:

  1. Czy korzystasz z kalendarza firmowego i planujesz spotkania z pracownikami?
  2. Czy ułatwiłby Ci pracę wgląd w zajętość kalendarzy współpracowników?
  3. Czy chciałbyś mieć możliwość rezerwacji zasobów takich, jak sale konferencyjne i sprzęt firmowy łatwo i z jednego miejsca?
  4. Czy wygodne byłoby dla Ciebie posiadanie spójnej dla całej firmy, globalnej książki adresowej?
  5. Czy chciałbyś korzystać ze współdzielonych skrzynek pocztowych, do których każdy odbiorca ma indywidualny dostęp?
  6. Szukasz poczty dostępnej z dowolnego urządzenia i zsynchronizowanej między nimi?
  7. Czy zależy Ci na rozwiązaniu, które ma skuteczne filtry antyspamowe, a co za tym idzie nie dopuszcza do Twojej skrzynki odbiorczej niechcianych wiadomości?
  8. Szukasz rozwiązania, które jest bezpieczne?

Nie bez powodu bezkonkurencyjnym rozwiązaniem na rynku jest poczta Microsoft Exchange – czyli kompleksowa odpowiedź na wszystkie powyższe potrzeby, ale też wiele więcej! 

Exchange jest nie tylko narzędziem do obsługi poczty, ale rozbudowaną usługą jednoczesnej obsługi maili, kalendarza, kontaktów oraz dodatkowych zasobów.

jak kupić microsoft exchange?

Pocztę Microsoft Exchange możesz kupić u nas zarówno samodzielnie, jak i w pakietach z innymi rozwiązaniami Microsoft 365 (takimi jak pełen pakiet Office oraz z narzędziami oferującymi pracę zespołową i sprawne zarządzanie danymi w organizacji, np. Teams, SharePoint czy OneDrive).

Każde z tych narzędzi jest dostępne z dowolnego miejsca, niezależnie od tego czy jesteś w biurze czy w domu – Twoje dane są zawsze zsynchronizowane i gotowe do użycia.

Nasza oferta zawiera pełną gamę subskrypcji Microsoft 365. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej – przejdź na podstronę lub skontaktuj się z nami!

Oferta

co możemy dla ciebie zrobić?

DLACZEGO WARTO skorzystać z exchange?

Poczta Microsoft Exchange to część ekosystemu Microsoft 365, która oferuje wygodną i bezpieczną pracę, dzięki poniższym funkcjonalnościom:

Koniec problemów z przepełnionymi skrzynkami pocztowymi

Odpowiednie licencje zapewnią Ci dostęp do bezpiecznej i wygodnej poczty elektronicznej ze skrzynką pocztową o pojemności od 50 do 100GB z nielimitowaną przestrzenią archiwum (w przypadku Exchange Online plan 2).

Możliwość udostępniania kalendarzy

Udostępnianie kalendarzy to wyższy poziom współpracy w organizacji. Nie musisz dopytywać o dostępność pracowników, bądź szefów - wystarczy, że spojrzysz w kalendarz wybranej osoby i zarezerwujesz spotkanie w dostępnym terminie.

Zapewnione bezpieczeństwo i ochrona przed spamem

Oznacza to nie tylko pełne szyfrowanie wiadomości, czy zagwarantowane SLA, ale też profesjonalny filtr antyspamowy oraz funkcje zabezpieczania linków i skanowania w czasie rzeczywistym załączników w celu wyeliminowania możliwości ataku hakerskiego.

Skrzynki współdzielone

Dzięki Exchange masz możliwość korzystania ze skrzynek współdzielonych lub list dystrybucyjnych, które pozwolą na wygodną i bezpieczną grupową obsługę wiadomości.

Funkcje RODO

To między innymi możliwość blokowania dostępu do informacji zawartych w wiadomościach dla osób nieupoważnionych i ustawienie alertów podczas wysyłania danych wrażliwych.

Dostępność

Poczta Exchange to rozwiązanie całkowicie mobilne, dostępne z dowolnego miejsca i urządzenia, za pomocą aplikacji lub z poziomu przeglądarki internetowej.

Backup rozwiązań Microsoft 365

Chcesz wykonać kopię zapasową swojej usługi Microsoft Exchange?
Z nami możesz dodatkowo zabezpieczyć swoje dane i nie martwić się o utratę choćby pojedynczej wiadomości!

Dodatkową usługą, którą rekomendujemy, jest kopia zapasowa dla Microsoft 365. Przejdź na stronę dotyczącą Backupu 365 i dowiedz się więcej o tym w jaki sposób kopie zapasowe pomogą zabezpieczyć Twoją firmę.

Wybierając usługę pocztową dla swojej firmy, będziesz musiał wziąć pod uwagę kilka ważnych aspektów. Wydaje Ci się to skomplikowane lub przytłaczające? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w wyborze najlepszego rozwiązania na miarę Twoich potrzeb!

JESTEŚ W DOBRYCH RĘKACH

Wyróżnia nas specjalistyczny know-how, zdobyty na drodze szkoleń, certyfikacji i pracy z klientami z rozmaitych branż. Stale aktualizujemy swoją wiedzę tak, by być gotowym na wszystkie sytuacje.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Opisz w czym możemy Ci pomóc:

W czym możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza.
Odpowiemy na wiadomość tak szybko, jak to możliwe.