fbpx

KLIENT: sieć hoteli

kto?

Sieć hoteli w Afryce z siedzibą w Polsce

jaki był problem?

Wolne połączenie sieciowe w lokalizacjach w Afryce. Zarządzanie projektami i komunikacja rozbite na kilka różnych aplikacji. Problematyczne udostępnianie i przesyłanie danych. Brak wystarczającego miejsca na przechowywanie plików. Niezadowalający poziom zabezpieczeń.

Jak pomogliśmy?

Lokalizacja placówek klienta determinowała możliwości technologiczne. Wspólnie wybraliśmy opcję, która pozwala na wygodną pracę w chmurze z poziomu przeglądarki. W ten sposób, pracownicy nie pobierają danych na swoje stacje robocze, co wyeliminowało problem wolnej przepustowości łącza.

Z chwilą wdrożenia Microsoft 365, zespół przeniósł całą komunikację na platformę Teams. Poprzednie metody codziennego kontaktu były czasochłonne i nieco problematyczne – wymiana informacji w zespołach odbywała się w ogólnodostępnych komunikatorach lub mailowo. 

Wszystkie ważne dane z dotychczas wykorzystywanych narzędzi zmigrowaliśmy do w pełni zorganizowanych, centralnie zarządzanych i bezpiecznych usług Microsoft. Pracownicy mają do dyspozycji narzędzia takie, jak pocztę Exchange, platformę Teams, SharePoint, czy OneDrive. Ponadto, w całej organizacji wdrożyliśmy dodatkową warstwę zabezpieczeń, jaką jest Multi-Factor Authentication (MFA). 

FAKTY

0
milionów zmigrowanych maili
0
zmigrowanych wpisów kalendarzy
0
licencji Office365
0
godzin projektowych

W czym możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza.
Odpowiemy na wiadomość tak szybko, jak to możliwe.