fbpx

subskrypcje
Microsoft 365

Microsoft 365 to odpowiedź na codzienne potrzeby dynamicznie rozwijających się firm. Subskrypcje Microsoft 365 dają dostęp do różnych pakietów usług chmurowych Microsoft i dostępne są w wygodnej i elastycznej formie płatności. 

microsoft 365

Co zawierają subskrypcje Microsoft?

Wybierając odpowiednie subskrypcje Microsoft 365 dla firm, możesz otrzymać w różnych konfiguracjach:

  • rozbudowaną usługę poczty biznesowej Exchange wraz z aplikacją Outlook do obsługi poczty i kalendarza spotkań,
  • narzędzia do sprawnej współpracy i komunikacji zespołowej, np. Teams,
  • dostęp do klasycznych aplikacji pakietu Office: Word, Excel, PowerPoint, zarówno w wersji online dostępnej z przeglądarki internetowej i w formie aplikacji na komputer,
  • dostęp do dysku w chmurze (OneDrive), który umożliwi przechowywanie i współdzielenie dokumentów oraz ich bezpieczne udostępnianie,
  • bibliotekę dokumentów i firmowy intranet (SharePoint), 
  • platformę Azure Active Directory do zarządzania tożsamościami użytkowników w firmie,
  • wiele innych funkcjonalności, w zależności od Twoich indywidualnych potrzeb.

Zapewnimy Ci wsparcie

W zgoda.net specjalizujemy się we wspieraniu firm w rozwoju, umożliwiając wygodną, efektywną i bezpieczną pracę. Nasze wsparcie to zarówno dostarczanie dowolnych subskrypcji, doradzenie w kwestii zakupu, ale też wdrażanie zakupionych rozwiązań. Dodatkowo oferujemy kompleksowe wsparcie, zarówno dla użytkowników końcowych, jak i w postaci administracji wdrożonym środowiskiem. Oferujemy indywidualne szkolenia na każdym etapie współpracy.

Jeśli potrzebujesz większej swobody w zarządzaniu subskrypcjami, dzięki ścisłej współpracy z dystrybutorami możemy dostarczyć Ci dostęp do dedykowanej platformy, poprzez którą samodzielnie zarządzisz subskrypcjami dla Twoich pracowników.

Sprawdź, co wchodzi w skład naszej oferty:

Subskrypcje Microsoft 365 - krótki przewodnik

W naszej ofercie znajdziesz wszystkie dostępne subskrypcje Microsoft, a spośród nich te najczęściej wybierane:

Subskrypcja dla firm potrzebujących podstawowych usług biznesowych: zawiera pocztę biznesową online, internetowe wersje aplikacji Word, Excel i PowerPoint oraz umożliwia przechowywanie i udostępnianie plików w chmurze dzięki rozwiązaniom OneDrive i Sharpoint.

Idealna dla firm korzystających z klasycznych aplikacji pakietu Office z możliwością przechowywania i udostępniania plików w chmurze (nie zawiera poczty Exchange).

Odpowiednia dla firm, które potrzebują wszystkich funkcjonalności z powyższych licencji, zarówno narzędzi wspierających produktywność, jak i umożliwiających współpracę.

Inteligentne rozwiązanie łączące w pełni instalowany pakiet Office, zintegrowane narzędzia współpracy oraz zaawansowane funkcje zgodności wraz z pełnymi możliwościami informatycznymi.

Najobszerniejszy i najbardziej zaawansowany zestaw usług Microsoft 365, który obejmuje wszystkie produkty i funkcje licencji E3 oraz najnowsze zaawansowane narzędzia do ochrony przed zagrożeniami. Zapewniania maksymalne bezpieczeństwo i narzędzia do współpracy.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem konkretnej subskrypcji lub wahasz się, którą wybrać – skontaktuj się z nami lub umów się na bezpłatne konsultacje, a dobierzemy tę, która najlepiej zaadresuje Twoje potrzeby.

W skład naszej oferty wchodzą:

Oferta

DLACZEGO WARTO Z NAMI współpracować?

Doświadczenie

Ponad 19 lat na rynku IT pozwoliło nam poznać specyfikę pracy firm z różnych branż oraz wypracować sprawdzone i skuteczne metody działania

Wiedza

Posiadamy potwierdzoną certyfikatami wiedzę i korzystamy z najlepszych praktyk popartych wieloletnim doświadczeniem.

Eksperckość

Nasi pracownicy to certyfikowani i doświadczeni specjaliści z różnych dziedzin IT. Korzystamy ze sprawdzonych narzędzi, procedur, a jakość naszych usług jest potwierdzona certyfikatem ISO 27001.

Wsparcie najlepszych

Współpracujemy z największymi dystrybutorami, producentami rozwiązań oraz partnerami technologicznymi takimi jak Microsoft i Veeam. Mamy dostęp do najlepszych rozwiązań i wsparcia dla każdego rodzaju i wielkości projektu.
JESTEŚ W DOBRYCH RĘKACH

Wyróżnia nas specjalistyczny know-how, zdobyty na drodze szkoleń, certyfikacji i pracy z klientami z rozmaitych branż. Stale aktualizujemy swoją wiedzę tak, by być gotowym na wszystkie sytuacje.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Opisz w czym możemy Ci pomóc:

W czym możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza.
Odpowiemy na wiadomość tak szybko, jak to możliwe.