subskrypcje
Microsoft 365

Microsoft 365 to odpowiedź na codzienne potrzeby dynamicznie rozwijających się firm. Subskrypcje Microsoft 365, dające dostęp do różnych pakietów usług chmurowych Microsoft dostępne są w wygodnej i elastycznej formie płatności. Sprawdź co możemy Ci zaoferować!

microsoft 365

Co dostaniesz dzięki subskrypcjom microsoft?

Wybierając odpowiednie subskrypcje Microsoft 365 dla firm, możesz otrzymać w różnych konfiguracjach:

  • rozbudowaną usługę poczty biznesowej Exchange wraz z aplikacją Outlook do obsługi poczty i kalendarza spotkań,
  • narzędzia do sprawnej współpracy i komunikacji zespołowej, np. Teams,
  • dostęp do klasycznych aplikacji pakietu Office: Word, Excel, PowerPoint, zarówno w wersji online dostępnej z przeglądarki internetowej i w formie aplikacji na komputer,
  • dostęp do dysku w chmurze (OneDrive), który umożliwi przechowywanie i współdzielenie dokumentów oraz ich bezpieczne udostępnianie,
  • bibliotekę dokumentów i firmowy intranet (SharePoint), 
  • platformę Azure Active Directory do zarządzania tożsamościami użytkowników w firmie,
  • wiele innych funkcjonalności, w zależności od Twoich indywidualnych potrzeb.

Subskrypcje Microsoft 365 - krótki przewodnik

W naszej ofercie znajdziesz wszystkie dostępne subskrypcje Microsoft, a spośród nich te najczęściej wybierane:

Subskrypcja dla firm potrzebujących podstawowych usług biznesowych: zawiera pocztę biznesową online, internetowe wersje aplikacji Word, Excel i PowerPoint oraz umożliwia przechowywanie i udostępnianie plików w chmurze dzięki rozwiązaniom OneDrive i Sharpoint.

Idealna dla firm korzystających z klasycznych aplikacji pakietu Office z możliwością przechowywania i udostępniania plików w chmurze (nie zawiera poczty Exchange).

Odpowiednia dla firm, które potrzebują wszystkich funkcjonalności z powyższych licencji, zarówno narzędzi wspierających produktywność, jak i umożliwiających współpracę.

Inteligentne rozwiązanie łączące w pełni instalowany pakiet Office, zintegrowane narzędzia współpracy oraz zaawansowane funkcje zgodności wraz z pełnymi możliwościami informatycznymi.

Najobszerniejszy i najbardziej zaawansowany zestaw usług Microsoft 365, który obejmuje wszystkie produkty i funkcje licencji E3 oraz najnowsze zaawansowane narzędzia do ochrony przed zagrożeniami. Zapewniania maksymalne bezpieczeństwo i narzędzia do współpracy.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem konkretnej subskrypcji lub wahasz się, którą wybrać – skontaktuj się z nami lub umów się na bezpłatne konsultacje, a dobierzemy tę, która najlepiej zaadresuje Twoje potrzeby.

Co możemy dla ciebie zrobić?

Nasze wsparcie nie kończy się na samym wdrożeniu subskrypcji. Oferujemy wsparcie administratorów i indywidualne szkolenia na każdym etapie współpracy.

Dzięki ścisłej współpracy z dystrybutorami możemy dostarczyć Ci dostęp do dedykowanej platformy, poprzez którą samodzielnie zarządzisz subskrypcjami dla Twoich pracowników.

Sprawdź co możemy Ci zaoferować:

DLACZEGO WARTO Z NAMI współpracować?

Doświadczenie

Ponad 17 lat na rynku IT pozwoliło nam poznać specyfikę pracy firm z różnych branż oraz wypracować sprawdzone i skuteczne metody działania

Wiedza

Posiadamy potwierdzoną certyfikatami wiedzę i korzystamy z najlepszych praktyk popartych wieloletnim doświadczeniem.

Eksperckość

Nasi pracownicy to certyfikowani i doświadczeni specjaliści z różnych dziedzin, korzystający z profesjonalnych i sprawdzonych narzędzi.

Współpracujemy z najlepszymi

Współpracujemy z dystrybutorami, producentami rozwiązań oraz partnerami technologicznymi takimi jak Microsoft. Zapewnia to nam wsparcie i dostęp do najlepszych rozwiązań w najlepszych cenach.

JESTEŚ W DOBRYCH RĘKACH

Wyróżnia nas specjalistyczny know-how, zdobyty na drodze szkoleń, certyfikacji i pracy z klientami z rozmaitych branż. Stale aktualizujemy swoją wiedzę tak, by być gotowym na wszystkie sytuacje.

logoModermWork
iso27001
PFP_2021_poziom_RGB

Skontaktuj się z nami!