fbpx

bezpieczeństwo it

Zapewnienie bezpieczeństwa w sieci jest obecnie bardziej złożoną kwestią, niż kiedykolwiek wcześniej. W branży IT – zagrożenia, z którymi mamy  do czynienia niemal na co dzień, stają się coraz bardziej inteligentne. Oznacza to, że struktury IT – czyli Twój biznes – potrzebują coraz lepszych zabezpieczeń.

bezpieczenstwo-it

Działania doraźne nie wystarczą!

W celu zapewnienia bezpieczeństwa IT firmy, powinniśmy nie tylko narzucić większe wymagania co do sposobów naszego działania, ale także zainwestować w długoterminową strategię bezpieczeństwa.

Wierzymy w stały i zrównoważony wysiłek oraz odejście od rozwiązań krótkoterminowych. Wzorzec, w którym zespół reaguje na bieżąco i wkracza dopiero wtedy, gdy już doszło do awarii, nie jest wystarczający i nie zapewni Ci bezpieczeństwa.

Zmiana zachowania jest zawsze wyzwaniem, zwłaszcza jeśli nie jesteś świadomy negatywnych konsekwencji istniejącego wzorca zachowań. W tym obszarze, możemy realnie przyczynić się do stworzenia bezpieczniejszego środowiska zarówno dla Ciebie, jak i Twojej firmy.

Naszą rolą jest dostarczanie rozwiązań, zanim pojawi się problem

Spełniamy ją poprzez ciągłe i proaktywne podejście. Taki sposób działania nie jest związany z jednym projektem, ani jednorazowym zadaniem. To  dobrze przemyślana i zaplanowana, indywidualna i długoterminowa strategia bezpieczeństwa w oparciu o indywidualną strukturę informatyczną. 

Jesteśmy gotowi, aby ulepszać i wzmacniać każde środowisko, które będzie częścią przyszłości Twojej firmy. Współpracując z nami będziesz mógł odtworzyć swoje środowisko IT tak, aby nie stracić ważnych danych budujących Twój biznes.

Oferta

CO OFERUJEMY?

Sprawdź nasze rozwiązania bezpieczeństwa IT, które możesz wdrożyć w swojej firmie:

Backup danych

Sprawdź dlaczego posiadanie kopii danych jest kluczowe dla Twojej firmy

Backup 365

Backup danych przechowywanych w Microsoft 365

Backup 3-2-1

Backup w 3 różnych lokalizacjach, zgodny z zasadą 3-2-1

Szkolenia z cyberbezpieczeństwa

Edukacja i szkolenia to podstawa zapewnienia bezpieczeństwa

Microsoft Security

Rozwiązania Security od Microsoft

Oprogramowanie antywirusowe

Podstawowa ochrona Twojego komputera przed cyberzagrożeniami

CYBERBEZPIECZEŃSTWO WPŁYWA NA TWOJE BEZPIECZEŃSTWO W CODZIENNYM ŻYCIU!​

Naszym celem jest zwiększenie cyberbezpieczeństwa i uczynienie Twojego codziennego życia bezpieczniejszym. Stajesz przed cyfrowymi wyzwaniami częściej, niż kiedykolwiek w historii. Nie oznacza to jednak, że nigdy nie doświadczysz cyberataku lub awarii z nim związanej. Wsparcie specjalistów jest więc kluczowe, aby utrzymać stały, wysoki poziom bezpieczeństwa.

JESTEŚ W DOBRYCH RĘKACH

Wyróżnia nas specjalistyczny know-how, zdobyty na drodze szkoleń, certyfikacji i pracy z klientami z rozmaitych branż. Stale aktualizujemy swoją wiedzę tak, by być gotowym na wszystkie sytuacje.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Opisz w czym możemy Ci pomóc:

W czym możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza.
Odpowiemy na wiadomość tak szybko, jak to możliwe.