fbpx

MICROSOFT 365

Microsoft 365 to wielofunkcyjna platforma, łącząca w jeden współdziałający ekosystem biznesowe narzędzia i aplikacje ułatwiające codzienną pracę i realizację biznesowych celów Twojej firmy.

Ten ekosystem to tzw. Modern Workplace – czyli postępowe, efektywne miejsce pracy w środowisku chmurowym, w którym dane chronione są światowej klasy zabezpieczeniami.

microsoft 365

W czym pomoże ci Microsoft 365?

Pod pojęciem rozwoju biznesu kryje się przede wszystkim rozwój technologiczny. To inwestycje w rozwiązania, dzięki którym osiągniesz produktywność, wydajność i bezpieczeństwo danych na nieosiągalnym dotychczas poziomie. 

Jeśli ten obszar jest Ci bliski, rozwiązania oparte na chmurze nie powinny być dla Ciebie nowością. Microsoft 365 to nie jedno narzędzie, a wielofunkcyjna platforma, która łączy zawsze aktualne i nowoczesne narzędzia pracy, przekładające się na wzrost bezpieczeństwa i produktywności w Twojej firmie. 

Z pomocą produktów Microsoft 365 stworzysz tzw. Modern Workplace – czyli postępowe, efektywne miejsce pracy w środowisku chmurowym, w którym dane chronione są światowej klasy zabezpieczeniami.

Technicznie rzecz biorąc, w pod hasłem Microsoft 365 znajdziesz usługi subskrypcyjne, dostępną w ramach programu CSP (Cloud Solution Provider). Usługa Microsoft 365 jest dostępna w różnych modelach subskrypcyjnych, w zależności od indywidualnych potrzeb Twojej firmy. 

Poznaj zalety pracy z platformą Microsoft 365

O komfortowej współpracy i zarządzaniu firmą możemy mówić wtedy, gdy dostęp do najważniejszych danych i plików mamy z każdego miejsca i o każdej porze. 

Microsoft 365 oferuje szereg wielofunkcyjnych aplikacji do zespołowej pracy online i offline. Dzięki ich integracji z klasycznymi aplikacjami pakietu Office, członkowie zespołu mogą wspólnie pracować nad jednym plikiem, śledzić dokonywane zmiany, rozmawiać na czacie, czy też nawiązywać połączenia video. To wszystko w ramach jednej usługi. 

Według badań Microsoft, wdrożenie Microsoft Teams, które wchodzi w skład Microsoft 365, wpływa na jakość wewnętrznej komunikacji zespołowej, a co za tym idzie, na komfort i tempo realizowania codziennych zadań.

Spokój wynikający ze świadomości korzystania z bezpiecznych rozwiązań dla Twojej firmy jest bezcenny. Zaawansowane narzędzia bezpieczeństwa wchodzące w skład pakietu Enterprise Mobility + Security takie jak zarządzanie tożsamością i urządzeniami użytkownika umożliwią elastyczną i bezpieczną współpracę na odległość. 

Poufne dane, które powierzysz Microsoft 365 przechowywane są w centrach danych Microsoft, o najwyższej klasie zabezpieczeń. Potwierdzeniem ich jakości niech będzie fakt, że swoje pliki księgowe na serwerach Microsoft przechowuje m.in. polskie Ministerstwo Finansów.

Microsoft 365 oferuje rozwiązania zapewniające zgodność i umożliwiające zarządzanie ryzykiem. Centrum zgodności pomoże zidentyfikować i zareagować na zagrożenia związane z ochroną danych osobowych, chronić i zarządzać danymi dzięki etykietom poufności i retencji. To must-have w sytuacji, gdy musimy zapewnić zgodność z kluczowymi przepisami i normami, takimi jak RODO, czy ISO.

Oferta

CO znajdziesz w naszej ofercie?

Z nami wdrożysz w swojej firmie narzędzia z oferty biznesowej Microsoft 365, zapewnisz stałą opiekę nad swoim środowiskiem i zabezpieczysz tożsamość i dane firmowe.

Biznesową pocztę Exchange

Niezawodne narzędzie biznesowe do obsługi maili, kalendarza, kontaktów i zasobów.

Microsoft Teams do pracy zdalnej i zespołowej

Narzędzie skupiające w jednym miejscu najistotniejsze funkcjonalności dla wygodnej pracy zespołowej online.

SharePoint - firmowy intranet

Twoja firmowa witryna internetowa, która umożliwia przechowywanie oraz przejrzystą organizację danych firmowych.

Administrację Microsoft 365

Opieka nad środowiskiem Microsoft 365 świadczona przez certyfikowanych specjalistów zgoda.net.

Subskrypcje Microsoft 365

Sprzedaż dowolnych licencji/subskrypcji Microsoft w konkurencyjnych cenach.

Rozwiązania Microsoft 365 Security

Rozwiązania bezpieczeństwa od Microsoft.
JESTEŚ W DOBRYCH RĘKACH

Wyróżnia nas specjalistyczny know-how, zdobyty na drodze szkoleń, certyfikacji i pracy z klientami z rozmaitych branż. Stale aktualizujemy swoją wiedzę tak, by być gotowym na wszystkie sytuacje.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Opisz w czym możemy Ci pomóc:

W czym możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza.
Odpowiemy na wiadomość tak szybko, jak to możliwe.