fbpx

Modern Workplace – co oznacza nowoczesne miejsce pracy dla Twojej firmy?

2020 spowodował rewolucję w każdej dziedzinie życia. Ogromne piętno odcisnął na rynku pracy, wymuszając na pracodawcach i pracownikach szybkie dostosowanie się do nowej rzeczywistości. Co się zmieniło? Z całą pewnością charakter pracy. W trosce o siebie i swoich najbliższych, tam, gdzie tylko jest to możliwe, pracujemy zdalnie

Według badań, aż 30% pracowników w Stanach Zjednoczonych, do końca 2021 roku będzie pracować zdalnie. Czego potrzebujemy, by ze względu na okoliczności móc powiedzieć, że pracujemy w komfortowym i nowoczesnym środowisku, czyli tytułowym Modern Workplace?

Pracodawco, czy wiesz czego tak naprawdę potrzebują Twoi pracownicy?

Pracownicy potrzebują pozytywnych, napędzających bodźców. Chcą czuć, że wykonywana przez nich praca rozwija i pozwala się spełniać. Ogromną rolę odgrywają narzędzia, na których pracują każdego dnia. Oczekują bezpieczeństwa, ale też komfortu pracy – łatwego dostępu do firmowych plików, na których mogą pracować z dowolnego miejsca i na dowolnym urządzeniu. Doceniają fakt, że narzędzia zwiększające produktywność realnie poprawiają jakość i efektywność ich pracy, co przynosi ogromną satysfakcję i umacnia więź z firmą.

Jako pracodawca musisz zadbać o wyżej wspomniane potrzeby, a jednocześnie skutecznie zabezpieczyć istotne zasoby firmowe, co w sytuacji rozproszonych urządzeń i pracowników, jest nie lada wyzwaniem. To fundamentalna zmiana operacyjna dla Twoich pracowników – i szansa dla Ciebie.

Modern Workplace, czyli nowoczesne środowisko pracy
w Twojej firmie

Modern Workplace to nowoczesna, zintegrowana i niezawodna platforma, dostosowana do dynamicznych zmian gospodarczych, społecznych, czy ekonomicznych. To środowisko, w którym przestrzega się zasady win-win. Wygranym jest zarówno pracodawca, jak i pracownik. Pracuje on w komfortowych warunkach, z pomocą intuicyjnych narzędzi, które przekładają się na jego efektywność i poczucie samorealizacji. Pracodawca zaś stale i bezpiecznie rozwija swoją firmę.

Jak dążyć do stworzenia takiego środowiska w swojej firmie? Z pomocą przychodzi gigant z Redmond.

Microsoft Modern Workplace, czyli co?

Microsoft Modern Workplace dostarcza gotowe pakiety rozwiązań i narzędzi w postaci konkretnych subskrypcji. Każda z nich umożliwia sprawną i płynną współpracę w różnych lokalizacjach, na różnych platformach, z zachowaniem bezpieczeństwa i integralności systemów i danych. To wypadkowa narzędzi ułatwiających współpracę z dowolnego miejsca, bezpieczeństwa Twoich danych, a także łatwego i zintegrowanego zarządzania urządzeniami mobilnymi.

microsoft modern workplace

Co w praktyce daje nam Microsoft Modern Workplace?

  • przestrzeń do przechowywania firmowych plików, umożliwiając grupową i indywidualną pracę nad nimi (OneDrive i SharePoint), bez konieczności konfigurowania firmowego połączenia VPN, by się do nich dostać,
  • dowolność w sposobie uruchamiania programów wchodzących w skład licencji: w przeglądarce, w aplikacji systemowej, lub z telefonu,
  • możliwość zapraszania gości nie posiadających aktywnych subskrypcji Microsoft na spotkania w platformie Microsoft Teams,
  • integrację z innymi, popularnymi programami,
  • zaawansowane funkcje bezpieczeństwa zasobów przedsiębiorstwa, zaczynając od uwierzytelniania wieloskładnikowego, kończąc na zaawansowanych funkcjach zgodności.

Jak wybrać licencję Microsoft 365?

Zastanawiasz się nad zakupem nowej subskrypcji MicrosoftIstnieje prawie tyle opcji, ile dni w roku, ale jest kilka łatwych sposobów na dotarcie do właściwego miejsca. Odpowiedz na pytania, które pomogą zaadresować Twoje potrzeby:

  • Ile licencji potrzebujesz? Pomocna będzie tutaj liczba Twoich pracowników.
  • Czy twoja organizacja jest organizacją charytatywną, instytucją edukacyjną, małym lub średnim przedsiębiorstwem, czy też większą korporacją?
  • I najważniejsze – jakich funkcjonalności potrzebujesz?
Powyższe punkty pozwolą nam wspólnie dobrać licencję lub kombinację licencji odpowiednią dla potrzeb Twojej organizacji. Skontaktuj się z nami, a wspólnie dobierzemy rozwiązanie w pełni odpowiadające Twoim potrzebom!

W czym możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza.
Odpowiemy na wiadomość tak szybko, jak to możliwe.