fbpx

PRACA ZDALNA
Z MICROSOFT TEAMS

Praca na odległość jest wyzwaniem, pod każdym względem. Utrzymanie produktywności i wygody pracy zespołu, zabezpieczenie dokumentów i plików, a także zapewnienie sprawnej komunikacji między pracownikami może spędzać sen z powiek menadżerom. Z pomocą przychodzi wszechstronne i multifunkcyjne, a jednocześnie przyjazne dla użytkownika narzędzie – Microsoft Teams.

microsoft 365

Czym jest Microsoft Teams?

To aplikacja chmurowa, która jest sprawnie działającym centrum zarządzania firmą, zespołami, a na końcu pojedynczym projektem. Mnogość możliwości, zintegrowanych programów i aplikacji sprawia, że w użytkowaniu Microsoft Teams ogranicza nas tak naprawdę tylko nasza wyobraźnia.

 

źródło: microsoft.com

Co zyskujesz z Microsoft Teams?

Przede wszystkim dedykowane miejsce, w którym zorganizujesz pracę konkretnej grupy osób – czyli zespołu. Zespoły możesz tworzyć według uznania i indywidualnych potrzeb: np. stałe, dla konkretnego działu, lub jedynie na czas trwania konkretnego projektu, czy wdrożenia. 

Co ciekawe, w obrębie zespołów możesz współpracować także z osobami spoza Twojej organizacji.

W obrębie danego zespołu możesz:

 • organizować spotkania online,
 • rozmawiać na czacie zespołowym,
 • przechowywać i współpracować na plikach online (np. tworzyć prezentację w kilka osób jednocześnie),
 • tworzyć zadania (taski) i przypisywać je konkretnym osobom,
 • tworzyć notatki,
 • współpracować w zespołach z gośćmi spoza Twojej organizacji,
 • korzystać z wielu dodatkowych aplikacji zintegrowanych z Teamsami (pełną listę znajdziesz pod tym linkiem) – wygodnie i z jednego miejsca.

Poza tym Microsoft Teams pozwoli Ci na osiągnięcie wyższego poziomu komunikacji i organizacji Twojej pracy dzięki:

 • wygodnej komunikacji z dowolnymi członkami Twojej organizacji, a także osób spoza, poprzez opcję czatu z dowolną liczbą uczestników,
 • możliwości umawiania spotkań w kalendarzu zsynchronizowanym z Twoim Outlookiem z pomocą asystenta planowania,
 • planowaniu pracy i codziennych zadań wykorzystując aplikację Planner lub ToDo, wbudowaną w Twoją platformę Teams,
 • zarządzaniu i pracy na współdzielonych plikach w czasie rzeczywistym.

Chcesz zobaczyć jak Microsoft Teams działa w praktyce?

 Zapraszamy Cię do zapoznania się z demo aplikacji Teams oraz naszymi materiałami szkoleniowymi:

Oferta

DLACZEGO microsoft teams może być najlepszy dla twojej firmy?

Wygoda i wielofunkcyjność w jednym

Z Teams dostajesz funkcjonalności kilku narzędzi do współpracy, organizacji plików oraz spotkań jednocześnie. Funkcjonalności dysku w chmurze, spotkania jak na zoom, organizacja projektów jak w asanie lub tworzenie tasków jak w notion - wszystko to jest w Teams dostępne z jednego miejsca, z poziomu aplikacji mobilnej, aplikacji na komputer lub z poziomu przeglądarki na dowolnym urządzeniu.

Integracja i praca na plikach w chmurze

Integracja oznacza, że bezpośrednio z poziomu Teams, możesz edytować i współpracować np. na dokumentach z klasycznych aplikacji pakietu Office, takich, jak Word, Excel, czy PowerPoint - bez konieczności posiadania ich lokalnie i bez opuszczania aplikacji Teams. Koniec z odsyłaniem sobie poprawionych wersji plików w dziesiątkach e-maili!

Bezpieczeństwo

Teams szyfruje nasze dane zarówno podczas ich przesyłania, jak i w spoczynku. Do klipów wideo i audio, plików tekstowych, zapisów czatu, czy udostępniania ekranu, wykorzystuje protokół SRTP chroniący dane w czasie rzeczywistym. Co więcej, w przeciwieństwie do konkurencji może chronić użytkowników przed utratą danych i powstrzymywać przed otwarciem złośliwych plików.

Wielozadaniowość i skalowalność

Dzięki Teams możesz prowadzić video-konferencję, podczas której udostępnisz ankietę lub przeprowadzisz głosowanie dla wszystkich uczestników - wszystko z poziomu okna spotkania. Możesz także integrować aplikacje zewnętrznych firm w jednym miejscu i rozbudowywać swoje Teamsy o nowe funkcjonalności bez udziału programistów.
w czym możemy ci pomóc?

A co jeśli masz już Teamsy?

Masz w firmie wdrożone Teamsy, ale nie wiesz od czego zacząć i jak wykorzystać ich pełen potencjał? 

A może wolałbyś przyjrzeć się z bliska funkcjom Microsoft Teams przed dokonaniem zakupu? 

Skorzystaj z naszych dedykowanych szkoleń! Wprowadzimy Cię na nowy poziom wydajnej pracy dzięki Microsoft Teams. Jesteśmy gotowi Cię wesprzeć – skontaktuj się z nami!

JESTEŚ W DOBRYCH RĘKACH

Wyróżnia nas specjalistyczny know-how, zdobyty na drodze szkoleń, certyfikacji i pracy z klientami z rozmaitych branż. Stale aktualizujemy swoją wiedzę tak, by być gotowym na wszystkie sytuacje.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Opisz w czym możemy Ci pomóc:

W czym możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza.
Odpowiemy na wiadomość tak szybko, jak to możliwe.