fbpx

Szkolenia z
Microsoft 365

Bezpieczna i komfortowa współpraca na plikach z każdego miejsca i o każdej porze, dostęp do danych i sprawne zarządzanie firmą na odległość – to wszystko cechuje Microsoft 365. W skład platformy wchodzą m.in. dobrze znane, klasyczne aplikacje pakietu Office: Word, PowerPoint i Excel.

microsoft 365

Dlaczego warto?

Według raportu Cloud Computing, około 80% firm, które przeszły na tego typu rozwiązania chmurowe zauważyło poprawę w funkcjonowaniu biznesu. Wśród zalet wymieniają przede wszystkim wygodę, lepszą organizację pracy i przepływ firmowych informacji, a także oszczędność kosztów.

Być może zastanawiasz się nad wykupieniem usługi Microsoft 365, ale nie jesteś pewien, czy będziesz umiał sprawnie i efektywnie pracować z nią na co dzień? Nie martw się – wszystkiego nauczymy Cię podczas indywidualnego szkolenia dostosowanego do Twoich potrzeb.

Szkolenie microsoft 365 w zgoda.net, to:

  • gwarancja zawsze aktualnej wiedzy – z narzędziami Microsoft współpracujemy na co dzień, od rana do wieczora. Możesz być pewien, że otrzymasz najbardziej aktualną, rzeczową i zweryfikowaną wiedzę,
  • wsprarcie certyfikowanych specjalistów – szkolenie poprowadzą doświadczeni specjaliści zgoda.net, certyfikowani przez Microsoft,
  • program uszyty na miarę – każdy klient to odrębna historia. Program szkolenia dostosujemy do Twoich potrzeb, celów i oczekiwań.

Czego dowiesz się na szkoleniu?

Oferta

Dlaczego warto z nami współpracować?

Doświadczenie

Ponad 19 lat na rynku IT pozwoliło nam poznać specyfikę pracy firm z różnych branż oraz wypracować sprawdzone i skuteczne metody działania

Wiedza

Posiadamy potwierdzoną certyfikatami wiedzę i korzystamy z najlepszych praktyk popartych wieloletnim doświadczeniem.

Eksperckość

Nasi pracownicy to certyfikowani i doświadczeni specjaliści z różnych dziedzin IT. Korzystamy ze sprawdzonych narzędzi, procedur, a jakość naszych usług jest potwierdzona certyfikatem ISO 27001.

Wsparcie najlepszych

Współpracujemy z największymi dystrybutorami, producentami rozwiązań oraz partnerami technologicznymi takimi jak Microsoft i Veeam. Mamy dostęp do najlepszych rozwiązań i wsparcia dla każdego rodzaju i wielkości projektu.
JESTEŚ W DOBRYCH RĘKACH

Wyróżnia nas specjalistyczny know-how, zdobyty na drodze szkoleń, certyfikacji i pracy z klientami z rozmaitych branż. Stale aktualizujemy swoją wiedzę tak, by być gotowym na wszystkie sytuacje.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Opisz w czym możemy Ci pomóc:

W czym możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza.
Odpowiemy na wiadomość tak szybko, jak to możliwe.