Helpdesk IT

Wsparcie informatyczne helpdesk, czyli zawsze dostępny zespół wsparcia informatycznego. Gotowy pomóc Tobie i Twoim pracownikom z problemami z firmowym sprzętem i oprogramowaniem. W zależności od potrzeb –  zarówno zdalnie jak i w siedzibie Twojej firmy.

Na czym polega wsparcie informatyczne helpdesk?

Pracownik potrzebuje dodatkowej skrzynki pocztowej? Potrzebna jest pomoc z wyskakującym alertem na pulpicie? Nie działa wyszukiwanie w Outlooku? A może ktoś w firmie kliknął w podejrzany link w mailu i podejrzewa, że jego komputer został zawirusowany?

Niezależnie od posiadanych systemów i rozwiązań – wsparcie informatyczne to ważny czynnik wpływający na płynność działania firmy. Helpdesk ma na celu zapewnić komfortową pracę użytkownikom, wsparcie wtedy, kiedy jest potrzebne i pomoc w rozwiązaniu bieżących problemów.

Jak działamy?

Jeśli jesteś naszym klientem – Twoi pracownicy mogą się do nas zgłaszać poprzez określony adres e-mail lub telefon. Możesz opisać swój problem specjaliście helpdesk, który czeka na Twoje zgłoszenie – my nazywamy to pierwszą linią wsparcia. Po analizie problemu, przystępujemy do rozwiązania.  Może się okazać, że w rozwiązanie kwestii będzie musiało być zaangażowanych kilku specjalistów i/lub konieczny będzie zakup sprzętu. Nic prostszego – eskalacja jest u nas natychmiastowa, ponieważ nasz zespół jest w stałym kontakcie, a my jesteśmy od tego, by Ci pomóc. Zajmiemy się Twoim problemem kompleksowo, informując Cię na każdym z etapów o postępie prac.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ?

Doświadczenie

Ponad 17 lat na rynku IT to sprawdzone i skuteczne metody działania.

Czas reakcji

Oferujemy SLA i konkretny, ustalony z Tobą czas reakcji na zgłoszenia.

Systemy

Korzystamy ze sprawdzonego systemu obsługi zgłoszeń.

Komunikacja

Rozmawiamy z Tobą w sposób zrozumiały, nie korzystamy z botów i dbamy o przyjazną komuniakcję.

Wiedza

Posiadamy potwierdzoną certyfikatami wiedzę i korzystamy z najlepszych praktyk.

Eksperckość

Nasi pracownicy to certyfikowani specjaliści z różnych dziedzin.

Ludzkie podejście

Nie bagatelizujemy Twoich problemów i nie marnujemy Twojego czasu.

Wsparcie najlepszych

Stale współpracujemy z partnerami technologicznymi takimi jak Microsoft.

JESTEŚ W DOBRYCH RĘKACH

Wyróżnia nas specjalistyczny know-how, zdobyty na drodze szkoleń, certyfikacji i pracy z klientami z rozmaitych branż. Stale aktualizujemy swoją wiedzę tak, by być gotowym na wszystkie sytuacje.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Opisz w czym możemy Ci pomóc: