fbpx

WSPARCIE Helpdesk

Wsparcie helpdesk, czyli zawsze dostępny zespół wsparcia informatycznego. Gotowy pomóc Tobie i Twoim pracownikom z problemami z firmowym sprzętem i oprogramowaniem. W zależności od potrzeb –  zarówno zdalnie jak i w siedzibie Twojej firmy na terenie całej Polski.

pomoc IT

Czym jest wsparcie Helpdesk?

Pracownik potrzebuje dodatkowej skrzynki pocztowej? Potrzebujesz skonfigurować drukarkę w firmie? Nie działa wyszukiwanie w Outlooku? A może ktoś w firmie kliknął w podejrzany link w mailu i podejrzewa, że jego komputer został zawirusowany?

Niezależnie od posiadanego sprzętu, systemów i rozwiązań – wsparcie informatyczne helpdesk to ważny czynnik wpływający na płynność działania firmy. Zespół specjalistów helpdesk ma na celu zapewnić komfortową pracę użytkownikom, wsparcie wtedy, kiedy jest potrzebne i pomoc w rozwiązaniu bieżących problemów. 

Helpdesk w zgoda.net - jak to działa?

Jeśli jesteś naszym klientem – Twoi pracownicy mogą się do nas zgłaszać poprzez dedykowany adres e-mail lub telefon. Możesz opisać swój problem specjaliście IT, który czeka na Twoje zgłoszenie – to pierwsza linia wsparcia helpdesk. Po analizie problemu, przystępujemy do rozwiązania.  Może się okazać, że rozwiązanie kwestii będzie wymagało zaangażowanie zespołu specjalistów z różnych dziedzin i /lub konieczny będzie zakup sprzętu. 

Nic prostszego – eskalacja jest u nas natychmiastowa, ponieważ nasz zespół jest w stałym kontakcie, a my jesteśmy od tego, by Ci pomóc. Zajmiemy się Twoim problemem kompleksowo, informując Cię na każdym z etapów o postępie prac.

Korzystamy ze sprawdzonych systemów do obsługi zgłoszeń i mamy 19-letnie doświadczenie we wspieraniu informatycznym naszych Klientów, co sprawia że nie tylko wiemy jak rozwiązać Twój problem, ale wiemy jak komunikować się z użytkownikami. 

Wsparcie helpdesk na terenie Polski

Nasza filia zlokalizowana jest w Warszawie, ale świadczymy wsparcie informatyczne dla dowolnej lokalizacji w Polsce. Wspieramy również zagraniczne filie naszych Klientów. 

Dostosowujemy sposób świadczenia usług zależnie od potrzeb firmy – dla części Klientów jesteśmy zawsze dostępni na miejscu, inni korzystają jedynie ze zdalnego supportu it.

Przykładowe zadania wsparcia helpdesk

Oferta

DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ?

Doświadczenie

Ponad 19 lat na rynku IT to sprawdzone i skuteczne metody działania.

Czas reakcji

Oferujemy SLA i konkretny, ustalony z Tobą czas reakcji na zgłoszenia.

Systemy

Korzystamy ze sprawdzonych systemów obsługi zgłoszeń.

Komunikacja

Rozmawiamy z Tobą w sposób zrozumiały, nie korzystamy z botów i dbamy o przyjazną komuniakcję.

Wiedza

Posiadamy potwierdzoną certyfikatami wiedzę i korzystamy z najlepszych praktyk.

Eksperckość

Nasi pracownicy to certyfikowani specjaliści z różnych dziedzin.

Ludzkie podejście

Nie bagatelizujemy Twoich problemów i nie marnujemy Twojego czasu.

Wsparcie najlepszych

Stale współpracujemy z partnerami technologicznymi takimi jak Microsoft.
JESTEŚ W DOBRYCH RĘKACH

Wyróżnia nas specjalistyczny know-how, zdobyty na drodze szkoleń, certyfikacji i pracy z klientami z rozmaitych branż. Stale aktualizujemy swoją wiedzę tak, by być gotowym na wszystkie sytuacje.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Opisz w czym możemy Ci pomóc:

W czym możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza.
Odpowiemy na wiadomość tak szybko, jak to możliwe.