fbpx

MICROSOFT azure

Według badań firmy Gartner, do  roku 2027 ponad 50% przedsiębiorstw będzie korzystać z platform chmurowych w celu usprawniania realizacji inicjatyw biznesowych.

Jeśli zastanawiasz się w jaki sposób chmura Azure może przyczynić się do rozwoju Twojej organizacji – jesteś pod właściwym adresem!

microsoft 365

Odkryj potencjał chmury Microsoft Azure

Microsoft Azure to zaawansowana platforma chmurowa oferująca szereg usług, które mają na celu wspierać firmy w osiąganiu celów biznesowych oraz stawianiu czoła wyzwaniom współczesnego rynku. Pozwala na tworzenie serwerów, przechowywanie danych, instalowanie aplikacji oraz dostęp do usług obliczeniowych – wszystko w ramach jednego, kompleksowego środowiska.

Z chmurą Microsoft Azure:

  • zdigitalizujesz przepływ danych w firmie,
  • przyspieszysz rozwój swojej firmy dzięki możliwości skalowania,
  • zapewnisz spójność, zarządzając centralnie rozległymi zasobami IT i tożsamościami,
  • unikniesz kosztów związanych z utrzymywaniem własnej infrastruktury,
  •  zapewnisz bezpieczeństwo swoim danym i spełnisz wymogi prawne w tym zakresie,
  •  zapewnisz swojej firmie ciągłość biznesową (business continuity).

Zastosowania chmury Azure

Microsoft Azure oferujący bogate portfolio rozwiązań, znalazł szerokie zastosowanie w biznesie. Wśród wielu obszarów rozwiązań chmurowych oferowanych przez Microsoft możemy wesprzeć Twoją organizację w:

  1. Zarządzaniu tożsamością i dostępem: Azure umożliwia centralizowane zarządzanie tożsamościami użytkowników oraz kontrolę dostępu do zasobów. Dzięki AAD skonfigurujemy jednolite, wygodne uwierzytelnianie dla całej organizacji i bezpieczną autoryzację dla różnych aplikacji i usług.

  2. Zapewnieniu bezpieczeństwa i ochrony danych: Microsoft Azure oferuje szereg zaawansowanych narzędzi i usług, które pomagają w zabezpieczaniu infrastruktury oraz ochronie poufności, integralności i dostępności danych. Wśród nich znajduje się kontrola dostępu, monitorowanie zagrożeń, backup i przywracanie danych oraz zachowanie ciągłości biznesowej firmy.

  3. Wdrożeniu lub migracji usług IaaS (infrastruktura jako usługa): Dzięki Azure możemy tworzyć i zarządzać wirtualnymi maszynami, co daje możliwość elastycznego skalowania zasobów IT w Twojej organizacji, bez konieczności inwestowania w fizyczny sprzęt. To rozwiązanie pozwoli Ci przezwyciężyć limity związane z infrastrukturą lokalną i umożliwi wdrożenie środowiska hybrydowego.

  4.  Konfiguracji rozwiązań PaaS (Platforma jako usługa): Azure zapewnia gotowe środowiska programistyczne oraz narzędzia do tworzenia, wdrażania i zarządzania różnymi aplikacjami. Możemy w nim hostować Twoje aplikacje i łączyć z usługami bazodanowymi.

Bądź gotowy na wyzwania
współczesnego świata

Warto pamiętać, że funkcjonowanie w chmurze to nie tylko korzyści tu i teraz. Posiadając infrastrukturę w chmurze jesteś przygotowany na wyzwania i niespodzianki współczesnego świata, gdzie technologie takie jak AI, w zawrotnym tempie rewolucjonizują rynek i wpływają na funkcjonowanie wszystkich firm.

Korzystając z rozwiązań on-premise, nie tylko pogłębiasz swój dług technologiczny, którego spłacenie będzie coraz trudniejsze. Pozbawiasz się możliwości dynamicznego rozwoju z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa, który znacząco wpływa na Twoją konkurencyjność na rynku. 

Wiesz w jakim miejscu chmurowej podróży chciałbyś się znaleźć, ale nie wiesz jak tam dotrzeć? Pomożemy Ci zdecydować, która ścieżka chmurowa jest odpowiednia dla Twojej organizacji. Porozmawiajmy o Twoich potrzebach w trakcie niezobowiązującej konsultacji.

Oferta

czy wiesz czego potrzebujsz?

Chmura Microsoft Azure oferuje zróżnicowaną i szeroką gamę usług – sposoby jej wykorzystania są niezwykle różnorodne.
Sprawdź, w czym Ci pomożemy:

Solution Assesment

Zidentyfikujemy Twoje potrzeby biznesowe i przetłumaczymy je na "język chmurowy" tak, aby dobrać dla Ciebie idealne rozwiązania.

Migracja do chmury Azure

Cyfrowa transformacja to kwestia czasu. Po identyfikacji potrzeb zmigrujemy do chmury Twoje obecne środowisko lokalne.

Serwery w chmurze

Chcesz uzyskać większą dostępność i skalowalność? Skonfigurujemy i zaopiekujemy się Twoimi serwerami w chmurze Azure.

Chmura hybrydowa

Chcesz korzystać z zalet chmury, nie rezygnując całkowicie ze środowiska on-premise? Skonfigurujemy dla Ciebie środowisko hybrydowe.

Azure Active Directory

Zabezpieczymy Twoje środowisko IT, za pomocą usługi zarządzania tożsamościami użytkowników i dostępem.

Azure Site Recovery

Zapewnimy Twojej firmie ciągłość biznesową w przypadku awarii, dzięki replikacji pełnego środowiska IT do chmury z Azure Site Recovery.

Zdalny pulpit

Skonfigurujemy usługi zdalnego pulpitu: Azure Virtual Desktop lub Windows 365.

Microsoft Security

Przeniesiemy na wyższy poziom bezpieczeństwo Twojej organizacji.

Backup

Zabezpieczymy Twoje dane za pomocą kopii zapasowych w chmurze.
JESTEŚ W DOBRYCH RĘKACH

Wyróżnia nas specjalistyczny know-how, zdobyty na drodze szkoleń, certyfikacji i pracy z klientami z rozmaitych branż. Stale aktualizujemy swoją wiedzę tak, by być gotowym na wszystkie sytuacje.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Opisz w czym możemy Ci pomóc:

W czym możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza.
Odpowiemy na wiadomość tak szybko, jak to możliwe.