fbpx

Klucze sprzętowe Yubico

Klucz sprzętowy Yubikey jest znanym i cenionym urządzeniem do uwierzytelniania dwóch czynników (U2F). Zapewnia skuteczna ochronę przeciwko phishingowi. Często jest używany jako dodatek do haseł w celu podniesienia poziomu bezpieczeństwa konta internetowego. Yubikey jest kompaktowy, trwały oraz prosty w obsłudze. Wystarczy podłączyć go do portu USB w komputerze lub smartfonie, nacisnąć przycisk na kluczu, aby potwierdzić próbę logowania. Świetnie, więc sprawdzą się u osób „mniej technicznych”.

bezpieczenstwo-it

Klucz sprzętowy Yubico oferuje wiele korzyści, które sprawiają, że warto go używać:

  • Jednym z najbardziej fundamentalnych powodów jest bezpieczeństwo – klucz sprzętowy jest jedną z najbezpieczniejszych metod uwierzytelniania dwuetapowego. Jest odporny na phishing i hacking, ze względu na to, że wymaga fizycznej obecności klucza do zalogowania się.
  • Kolejna zaletą jest wygoda, jest to małe, przenośne urządzenie, które bez problemu można podpiąć np. do kluczy i mieć zawsze przy sobie.
  • Oferuje szeroką kompatybilność, klucz jest zgodny z wieloma usługami i aplikacjami
  • Zapewnia niezawodność ponieważ YubiKey nie jest zależny od sieci komórkowej, więc zawsze można go użyć, niezależnie od jakości sygnału.
yubico mfa

Prywatność dzięki Yubikey

Kolejną niezaprzeczalną zaletą jest prywatność, ponieważ urządzenie nie śledzi ani nie zbiera danych o dacie, ani lokalizacji w której, klucze są używane.

yubico reseller

Oferta

yubikey azure active directory

Cyberbezpieczeństwo wpływa na Twoje bezpieczeństwo w codziennym życiu!

Naszym celem jest zwiększenie cyberbezpieczeństwa i uczynienie Twojego codziennego życia bezpieczniejszym. Stajesz przed cyfrowymi wyzwaniami częściej, niż kiedykolwiek w historii. Nie oznacza to jednak, że nigdy nie doświadczysz cyberataku lub awarii z nim związanej. Wsparcie specjalistów jest więc kluczowe, aby utrzymać stały, wysoki poziom bezpieczeństwa.

JESTEŚ W DOBRYCH RĘKACH

Wyróżnia nas specjalistyczny know-how, zdobyty na drodze szkoleń, certyfikacji i pracy z klientami z rozmaitych branż. Stale aktualizujemy swoją wiedzę tak, by być gotowym na wszystkie sytuacje.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Opisz w czym możemy Ci pomóc:

W czym możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza.
Odpowiemy na wiadomość tak szybko, jak to możliwe.