fbpx

SharePoint – firmowy intranet

Potrzebujesz współdzielonego, bezpiecznego miejsca dla przechowywania procedur, danych o klientach lub organizacji pracy? A może posiadasz już taką przestrzeń, ale mało kto z niej korzysta, bo jest źle zorganizowana lub wręcz chaotyczna? W natłoku firmowych plików, dokumentów, procedur, instrukcji, znalezienie konkretnych informacji może być czasochłonne i frustrujące. Z pomocą w obu przypadkach przychodzi aplikacja Microsoft SharePoint.

microsoft 365

po co mi inTranet?

Firmowy Intranet to centrum wewnątrzfirmowej dystrybucji informacji. To miejsce przechowywania, wymiany służbowych plików, danych i kontaktów, w którym możesz wygodnie wyszukać interesujące Cię dane. Każda organizacja jest inna, a co za tym idzie – każdy firmowy Intranet będzie wyglądał nieco inaczej. To, co powinno cechować dobry Intranet, to jego bezpieczeństwo, łatwość adaptacji do indywidualnych potrzeb firmy, intuicyjny interfejs, czy skalowalność.

Microsoft SharePoint wchodzący w skład Microsoft 365 to jedna z najczęściej wybieranych technologii do Intranetu na świecie.

jak działa sharepoint?

SharePoint to łatwo modyfikowalna witryna dostępna z poziomu przeglądarki internetowej. Skonfigurowanie jej jako firmowego intranetu to najpopularniejsze jej zastosowanie, a powód jest bardzo prosty – SharePoint pozwala na stworzenie wygodnego i przejrzystego miejsca, które pozwala zespołom przechowywać i współdzielić pliki oraz różne dane. Każdej witrynie i plikom nadajesz indywidualne uprawnienia. Możesz być więc pewien, że Twoje poufne pliki nie trafią w niepowołane ręce.

A co w sytaucji, gdy przez przypadek usuniesz część pliku lub całkowicie utracisz treść dokumentu? Dodatkową warstwą bezpieczeństwa jest możliwość obserwowania dokonywanych w nim zmian, oraz powrót do poprzedniej wersji – w ten sposób zmniejszasz ryzyko utraty danych.

źródło: microsoft.com

Oferta

w czym możemy ci pomóc?

Jeśli chcesz zacząć korzystać z rozwiązania wykorzystywanego do zarządzania dokumentami przez największe firmy na świecie – skontaktuj się z nami!

ZALETY MICROSOFT SHARPOINT

Integracja

SharePoint pozwala na integrację z innymi narzędziami firmy Microsoft, takimi jak Teams czy OneDrive, umożliwiając wygodną pracę w cyfrowym środowisku.

Firmowa biblioteka dokumentów

codzienna praca firmy kręci się wokół rozmaitych dokumentów. SharePoint umożliwia wygodne i zcentralizowane przechowywanie, udostępnianie i zarządzanie firmowymi bibliotekami plików.

Elastyczność i skalowalność

SharePoint sprawdzi się zarówno w organizacji liczącej 5, 20 jak i 2000 pracowników, dostosowując się do Twoich potrzeb biznesowych.

Wspieranie działalności operacyjnej firmy

SharePoint to narzędzie służące zwiększeniu efektywności pracy w Twojej organizacji, które w zauważalny sposób przyczyni się do zwiększenia satysfakcji Twojej i pracowników.

Bezpieczeństwo

Twoje dane są szyfrowane, zabezpieczone przed wyciekiem, a udostępnianie plików chronione odgórnymi zasadami ustalonymi przez administratora.

Personalizacja treści

Z SharePoint dostosujesz wewnętrzny komunikat do konkretnego działu, czy osoby na podstawie jej lokalizacji, stanowiska, czy stażu pracy w firmie.
JESTEŚ W DOBRYCH RĘKACH

Wyróżnia nas specjalistyczny know-how, zdobyty na drodze szkoleń, certyfikacji i pracy z klientami z rozmaitych branż. Stale aktualizujemy swoją wiedzę tak, by być gotowym na wszystkie sytuacje.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Opisz w czym możemy Ci pomóc:

W czym możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza.
Odpowiemy na wiadomość tak szybko, jak to możliwe.