KLIENT: AGENCJA MARKETINGU ZINTEGROWANEGO

branza marketingowa 1

Kto

Agencja oferująca pełen zakres usług marketingu zintegrowanego. 

Potrzeba Klienta

Wdrożenie zaawansowanych systemów bezpieczeństwa zasobów firmy. Powiększenie przestrzeni dyskowej. Kompleksowa migracja do Microsoft 365.

marketingowa 2

Jak pomogliśmy?

W celu jego zagwarantowania, wdrożyliśmy systemy ochrony dokumentów i innych zasobów firmy przed nieautoryzowanym dostępem. Zadbaliśmy o ochronę sieci, m.in: podzieliliśmy sieci na VLANy i zrekonfigurowaliśmy zaporę sieciową.
Zwiększyliśmy przestrzeń dyskową i wdrożyliśmy kontrolę poziomów bezpieczeństwa. Dzięki temu, klient z łatwością uporządkuje bieżące i zamknięte projekty, tak, aby mieć do nich wygodny i szybki dostęp.
Od teraz zarówno oprogramowanie księgowe, pliki, jak i ich kopie zapasowe mają swoje miejsce na chronionym serwerze.
To wygodne, intuicyjne i wszechstronne narzędzie, dostarczające skrzynkę pocztową (50 GB), ułatwiające m.in. sprawne prowadzenie projektów online, poprzez udostępnianie pików (1 TB) czy prowadzenie intranetu. Office 365 to też zawsze aktualna wersja pakietu dla każdego pracownika, niezależnie od posiadanego urządzenia (PC/Mac/mobile). 
,,

Wdrożenie Microsoft 365 zostało starannie zaplanowane i przygotowane, a potem sprawnie i fachowo przeprowadzone.
Team zgoda.net wykazał się nie tylko doświadczeniem i wiedzą, ale także wzorowymi kompetencjami w zakresie współpracy z użytkownikiem - sposób, w jaki wprowadzili nas w nowe rozwiązania pozwolił na komfortowe korzystanie z nich od razu.

FAKTY

0 mln
zmigrowanych maili
0
zmigrowanych wpisów kalendarzy
0
licencji Microsoft 365
0
godzin projektowych