fbpx

KLIENT: AGENCJA MARKETINGU ZINTEGROWANEGO

Kto

Agencja oferująca pełen zakres usług marketingu zintegrowanego. 

Potrzeba Klienta

Wdrożenie zaawansowanych systemów bezpieczeństwa zasobów firmy. Powiększenie przestrzeni dyskowej. Kompleksowa migracja do Microsoft 365.

Jak pomogliśmy?

W celu jego zagwarantowania, wdrożyliśmy systemy ochrony dokumentów i innych zasobów firmy przed nieautoryzowanym dostępem. Zadbaliśmy o ochronę sieci, m.in: podzieliliśmy sieci na VLANy i zrekonfigurowaliśmy zaporę sieciową.
Zwiększyliśmy przestrzeń dyskową i wdrożyliśmy kontrolę poziomów bezpieczeństwa. Dzięki temu, klient z łatwością uporządkuje bieżące i zamknięte projekty, tak, aby mieć do nich wygodny i szybki dostęp.
Od teraz zarówno oprogramowanie księgowe, pliki, jak i ich kopie zapasowe mają swoje miejsce na chronionym serwerze.

Microsoft 365 to platforma dostarczająca wygodne, intuicyjne i wszechstronne narzędzia, wśród których znajdziemy biznesowe skrzynki pocztowe (50 GB), narzędzia Teams, Sharepoint i OneDrive, ułatwiające m.in. sprawne prowadzenie projektów online, poprzez udostępnianie pików, czy prowadzenie intranetu. Microsoft 365 to też zawsze aktualna wersja pakietu Office (dostępna online z poziomu każdej przeglądarki i offline, dostępna lokalnie na komputerze) dla każdego pracownika, niezależnie od posiadanego urządzenia (PC/Mac/mobile). 

,,

Wdrożenie Microsoft 365 zostało starannie zaplanowane i przygotowane, a potem sprawnie i fachowo przeprowadzone.
Team zgoda.net wykazał się nie tylko doświadczeniem i wiedzą, ale także wzorowymi kompetencjami w zakresie współpracy z użytkownikiem - sposób, w jaki wprowadzili nas w nowe rozwiązania pozwolił na komfortowe korzystanie z nich od razu.

FAKTY

0 mln
zmigrowanych maili
0
zmigrowanych wpisów kalendarzy
0
licencji Microsoft 365
0
godzin projektowych

W czym możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza.
Odpowiemy na wiadomość tak szybko, jak to możliwe.