szkolenia z cyberbezpieczeństwa

Cyberataki zostały ocenione jako piąte najwyżej ocenione ryzyko w 2020 r. i stały się nową normą w sektorze publicznym i prywatnym. Ryzyko nadal rośnie w 2021 r. Oczekuje się, że same cyberataki IoT podwoją się do 2025 r.

W odpowiedzi na stale rosnący trend i coraz bardziej podstępne i wyrafinowane metody ataków – oferujemy kompleksowe szkolenia z cyberbezpieczeństwa.

bezpieczenstwo-it

Czy jesteś przygotowany na ataki hakerskie?

95% cyberataków jest spowodowane błędem ludzkim. Paradoksalnie, mimo nieustannego i  dynamicznego rozwojowi technologii, zapewnienie bezpieczeństwa danych staje się coraz trudniejsze. Nawet najlepsza i najbardziej nowoczesna technologia nie wyeliminuje całkowicie ryzyka związanego z czynnikiem ludzkim. Cyberatak to nie tylko ogromny stres i paraliż firmy, ale i – albo wręcz przede wszystkim – konsekwencje finansowe i wizerunkowe. W istocie, wystarczy jeden nieuważny ruch: kliknięcie w link przesłany nam w mailu przez osobę podającą się za pracownika naszej firmy i katastrofa gotowa.

Uważasz, że problem Cię nie dotyczy? Prowadzisz małą, rodzinną firmę i zakładasz, że nie jesteś atrakcyjnym kąskiem dla cyberprzestępców? A może nadal wychodzisz z założenia, że ataki hakerów mają miejsce tylko za oceanem?

Weź udział w szkoleniu, przygotowanym przez naszych specjalistów ds. cyberbezpieczeństwa.

Jakie szkolenia oferujemy?

W naszej ofercie znajdziesz szkolenia zarówno dla kadry zarządzającej, jak i użytkowników końcowych, obejmujące podstawowe zagadnienia z zakresu cyberbezpieczeństwa. 

Nie musisz mieć specjalistycznej wiedzy, ani operować branżową nomenklaturą. Nasze szkolenia to dawka wiedzy podana w przystępnej dla każdego formie, oparta na realnych przykładach i korzystająca z naszego wieloletniego doświadczenia.

Organizujemy szkolenia w formie online na Teams, jak i na miejscu, w Twojej firmie. Jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby – skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie ofertę.

Czego dowiesz się na szkoleniu?

Gdzie pojawiliśmy się do tej pory?

Stale bierzemy udział w rolach ekspertów w wydarzeniach z zakresu cybersecurity. Współpracujemy z różnymi instytucjami i dla różnorodnych biznesów. Szkolimy także naszych klientów, aby stale podnosić ich świadomość i otwierać oczy na współczesne zagrożenia.

IV Konferencja AIR - Automatyzacja i Robotyzacja Przemysłu w Ostródzie

Prowadziliśmy prezentację o cyberbezpieczeństwie dla firm z branży przemysłowej na IV Konferencji AiR.
10/2021

Kongres Firm Rodzinnych

Prowadziliśmy prezentację na temat cyberbezpieczeństwa w biznesie na Kongresie Firm Rodzinnych we Wrocławiu.
09/2021

Dlaczego warto z nami współpracować?

Doświadczenie

Ponad 17 lat na rynku IT pozwoliło nam poznać specyfikę pracy firm z różnych branż oraz wypracować sprawdzone i skuteczne metody działania

Wiedza

Posiadamy potwierdzoną certyfikatami wiedzę i korzystamy z najlepszych praktyk popartych wieloletnim doświadczeniem.

Eksperckość

Nasi pracownicy to certyfikowani i doświadczeni specjaliści z różnych dziedzin, korzystający z profesjonalnych i sprawdzonych narzędzi.

Współpracujemy z najlepszymi

Współpracujemy z dystrybutorami, producentami rozwiązań oraz partnerami technologicznymi takimi jak Microsoft. Zapewnia to nam wsparcie i dostęp do najlepszych rozwiązań w najlepszych cenach.

JESTEŚ W DOBRYCH RĘKACH

Wyróżnia nas specjalistyczny know-how, zdobyty na drodze szkoleń, certyfikacji i pracy z klientami z rozmaitych branż. Stale aktualizujemy swoją wiedzę tak, by być gotowym na wszystkie sytuacje.

logoModermWork
iso27001
PFP_2021_poziom_RGB

Konrad Czarnecki – Microsoft Solution Sales Manager

Skontaktuj się z nami!