fbpx

szkolenia z cyberbezpieczeństwa

Cyberataki zostały ocenione jako piąte najwyżej ocenione ryzyko w 2020 r. i stały się nową normą w sektorze publicznym i prywatnym. Ryzyko nadal rośnie – oczekuje się, że same cyberataki IoT podwoją się do 2025 r.

Ze względu na stale rosnący trend i coraz bardziej podstępne i wyrafinowane metody ataków – konieczne jest edukowanie użytkowników. Z tego powodu oferujemy kompleksowe szkolenia z cyberbezpieczeństwa.

bezpieczenstwo-it

Czy jesteś przygotowany na ataki hakerskie?

95% cyberataków jest spowodowane błędem ludzkim. Paradoksalnie, mimo nieustannego i  dynamicznego rozwojowi technologii, zapewnienie bezpieczeństwa danych staje się coraz trudniejsze. To co możesz zrobić od razu, to uświadamiać użytkowników zapewniając szkolenia z cyberbezpieczeństwa.

Cyberatak to nie tylko ogromny stres i paraliż firmy, ale i – albo wręcz przede wszystkim – konsekwencje finansowe i wizerunkowe. W istocie, wystarczy jeden nieuważny ruch: kliknięcie w link przesłany nam w mailu przez osobę podającą się za pracownika naszej firmy i katastrofa gotowa.

Szkolenia z cyberbezpieczeństwa - czy to coś dla Ciebie?

Uważasz, że problem Cię nie dotyczy? Prowadzisz małą, rodzinną firmę i zakładasz, że nie jesteś atrakcyjnym kąskiem dla cyberprzestępców? A może nadal wychodzisz z założenia, że ataki hakerów mają miejsce tylko za oceanem?

Przeciętna polska firma atakowane są przez cyberprzestępców średnio ponad 500 razy tygodniowo. 

Jeśli chcesz wiedzieć jak odeprzeć ataki i zwiększyć swoje bezpieczeństwo w praktyce od zaraz – weź udział w szkoleniach z cyberbezpieczeństwa, przygotowanych przez naszych specjalistów.

Jakie szkolenia z cyberbezpieczeństwa oferujemy?

W naszej ofercie znajdziesz szkolenia zarówno dla kadry zarządzającej, jak i użytkowników końcowych, obejmujące podstawowe zagadnienia z zakresu cyberbezpieczeństwa, z którymi użytkownicy mają do czynienia na codzień.

Nie musisz mieć specjalistycznej wiedzy, ani operować branżową nomenklaturą. Nasze szkolenia cybersecurity to dawka wiedzy podana w przystępnej dla każdego formie, oparta na realnych przykładach i korzystająca z naszego bogatego doświadczenia w pracy z różnej wielkości firmami z wielu branż.

Organizujemy szkolenia w formie online, jak i na miejscu, w Twojej firmie. Jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby – skontaktuj się z nami, a przygotujemy ofertę zgodną z oczekiwaniami Twojej organizacji.

Czego dowiesz się na szkoleniu CYBERSECURITY?

Poznasz skalę cyberzagrożeń.

Zrozumiesz dlaczego cyberbezpieczeń- stwo jest realnym problemem także Twojego biznesu.

Dowiesz się w jakich sytuacjach powinna zapalić Ci się czerwona lampka.

Pozyskasz wiedzę o najczęściej występujących cyberatakach.

Poznasz przykłady realnych ataków, wraz z ich konsekwencjami.

Dowiesz się w jaki sposób zidentyfikować słabe punkty.

Zrozumiesz dlaczego ważne są zarówno narzędzia, jak i podejście zespołu do cyberbezpie- czeństwa.

Poznasz najlepsze metody zabezpieczeń.

Przedstawimy Ci najlepsze praktyki związane z cyberbezpie- czeństwem.

GDZIE SZKOLILIŚMY DO TEJ PORY?

Poza organizacją szkoleń dla firm, bierzemy udział jako eksperci w wydarzeniach z zakresu cybersecurity. Współpracujemy z wieloma instytucjami (np. SGGW) i dla różnorodnych biznesów. Szkolimy naszych klientów, aby podnosić ich świadomość i otwierać oczy na współczesne zagrożenia. Dołącz do ich grona!

Kongres Firm Rodzinnych

Prowadziliśmy prezentację na temat cyberbezpieczeństwa w biznesie na Kongresie Firm Rodzinnych we Wrocławiu.
09/2021

IV Konferencja AIR - Automatyzacja i Robotyzacja Przemysłu w Ostródzie

Prowadziliśmy prezentację o cyberbezpieczeństwie dla firm z branży przemysłowej na IV Konferencji AiR.
10/2021
co dostajesz współpracując z nami?

Doświadczenie

Ponad 19 lat na rynku IT pozwoliło nam poznać specyfikę pracy firm z różnych branż oraz wypracować sprawdzone i skuteczne metody działania

Wiedza

Posiadamy potwierdzoną certyfikatami wiedzę i korzystamy z najlepszych praktyk popartych wieloletnim doświadczeniem.

Eksperckość

Nasi pracownicy to certyfikowani i doświadczeni specjaliści z różnych dziedzin IT. Korzystamy ze sprawdzonych narzędzi, procedur, a jakość naszych usług jest potwierdzona certyfikatem ISO 27001.

Wsparcie najlepszych

Współpracujemy z największymi dystrybutorami, producentami rozwiązań oraz partnerami technologicznymi takimi jak Microsoft i Veeam. Mamy dostęp do najlepszych rozwiązań i wsparcia dla każdego rodzaju i wielkości projektu.
JESTEŚ W DOBRYCH RĘKACH

Wyróżnia nas specjalistyczny know-how, zdobyty na drodze szkoleń, certyfikacji i pracy z klientami z rozmaitych branż. Stale aktualizujemy swoją wiedzę tak, by być gotowym na wszystkie sytuacje.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Opisz w czym możemy Ci pomóc:

W czym możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza.
Odpowiemy na wiadomość tak szybko, jak to możliwe.