Microsoft Security

Przyczyną naruszeń danych i włamań do infrastruktury jest często czynnik ludzki. 

Usługi z kategorii Microsoft Security pozwolą wdrożyć w Twojej organizacji najwyższej klasy inteligentne zabezpieczenia, które jednocześnie ułatwią codzienną pracę Twoich użytkowników.

microsoft security

Czy twoje systemy są "zbyt" bezpieczne?

Niejednokrotnie okazuje się, że źródłem problemów z bezpieczeństwem są zbyt zagmatwane systemy zabezpieczeń. Jeśli wdrożysz wieloetapowy i czasochłonny system, zmuszający pracowników do posiadania kilku kont, kilkunastu haseł i stosowania skomplikowanych zasad, będą robić wszystko, by te zabezpieczenia ominąć. 

Od czego zacząć drogę ku bezpieczeństwu?

Rozpoczęcie drogi ku bezpiecznej organizacji powinno rozpocząć się od wprowadzenia usługi domenowej, która pozwoli panować nad firmową infrastrukturą i zarządzać jej komponentami.

Azure Active Directory (AAD) to usługa zarządzania tożsamościami i dostępem (IAM) w obrębie platformy Microsoft 365 i innych usług chmurowych. 

Zarządzaj tożsamością cyfrową i uwierzytelnianiem

Dzięki Azure Active Directory tworzymy użytkownikowi „tożsamość”, którą będzie logował się do wielu urządzeń i aplikacji. W ten sposób, pracownicy mogą logować się do prawie każdej usługi, niezależnie od urządzenia, czy lokalizacji. 

Za pomocą jednego hasła, użytkownicy mogą zyskać dostęp do wszystkich udziałów, do których posiadają uprawnienia nadane przez administratora. Możesz zablokować lub przyznać użytkownikom uprawnienia do logowania się do określonych urządzeń, usług lub aplikacji na podstawie różnych, zdefiniowanych przez Ciebie czynników.

Zabezpiecz się z Microsoft

Posiadając Azure Active Directory możesz dodawać kolejne funkcjonalności Microsoft Security, które zwiększą poziom bezpieczeństwa w Twojej firmie. 

poznaj usługi z kategorii microsoft security

Uwierzytelnianie wieloskładnikowe (MFA)

Intune - zarządzanie urządzeniami firmowymi

Dostęp warunkowy (CA)

Ochrona przed wyciekiem danych (DLP)

Zarządzanie tożsamością uprzywilejowaną (PIM)

Szkolenia z cyberbezpieczeństwa

JESTEŚ W DOBRYCH RĘKACH

Wyróżnia nas specjalistyczny know-how, zdobyty na drodze szkoleń, certyfikacji i pracy z klientami z rozmaitych branż. Stale aktualizujemy swoją wiedzę tak, by być gotowym na wszystkie sytuacje.

logoModermWork
iso27001
PFP_2021_poziom_RGB

Skontaktuj się z nami!