fbpx

Microsoft Security

Przyczyną naruszeń danych i włamań do infrastruktury jest często czynnik ludzki. 

Usługi z kategorii Microsoft Security pozwolą wdrożyć w Twojej organizacji najwyższej klasy inteligentne zabezpieczenia, które jednocześnie ułatwią codzienną pracę Twoich użytkowników.

microsoft security

Czy Twoje systemy są "zbyt" bezpieczne?

Niejednokrotnie okazuje się, że źródłem problemów z bezpieczeństwem są zbyt zagmatwane systemy zabezpieczeń. Jeśli wdrożysz wieloetapowy i czasochłonny system, zmuszający pracowników do posiadania kilku kont, kilkunastu haseł i stosowania skomplikowanych zasad, będą robić wszystko, by te zabezpieczenia ominąć. 

Od czego zacząć drogę ku bezpieczeństwu?

Rozpoczęcie drogi ku bezpiecznej organizacji powinno rozpocząć się od wprowadzenia usługi domenowej, która pozwoli panować nad firmową infrastrukturą, zabezpieczać ją i zarządzać jej komponentami, takimi jak tożsamości użytkowników.

Azure Active Directory (AAD) to usługa zarządzania tożsamościami i dostępem (IAM) w obrębie platformy Microsoft 365 i innych usług chmurowych.

Jak zarządzać tożsamością cyfrową i uwierzytelnianiem?

Dzięki Azure Active Directory tworzymy użytkownikowi „tożsamość”, którą będzie logował się do wielu urządzeń i aplikacji. W ten sposób, pracownicy mogą logować się do prawie każdej usługi, niezależnie od urządzenia, czy lokalizacji. 

Za pomocą jednego hasła (Single signon), użytkownicy mogą zyskać dostęp do wszystkich udziałów, do których posiadają uprawnienia nadane przez administratora. Możesz zablokować lub przyznać użytkownikom uprawnienia do logowania się do określonych urządzeń, usług lub aplikacji na podstawie różnych, zdefiniowanych przez Ciebie czynników.

Zabezpiecz się z Microsoft!

Posiadając Azure Active Directory możesz wzbogacać swoją infrastrukturę w kolejne narzędzia z grupy Microsoft Security, które zapewnią najwyższy poziom bezpieczeństwa Twoich firmowych systemów, danych i tożsamości.

Oferta

poznaj usługi z kategorii microsoft security

Uwierzytelnianie wieloskładnikowe (MFA)

Intune - zarządzanie urządzeniami firmowymi

Dostęp warunkowy (CA)

Ochrona przed wyciekiem danych (DLP)

Zarządzanie tożsamością uprzywilejowaną (PIM)

Szkolenia z cyberbezpieczeństwa

JESTEŚ W DOBRYCH RĘKACH

Wyróżnia nas specjalistyczny know-how, zdobyty na drodze szkoleń, certyfikacji i pracy z klientami z rozmaitych branż. Stale aktualizujemy swoją wiedzę tak, by być gotowym na wszystkie sytuacje.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Opisz w czym możemy Ci pomóc:

W czym możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza.
Odpowiemy na wiadomość tak szybko, jak to możliwe.