fbpx

backup danych

Twoja firma jest zbudowana z danych. Jeśli ich nie chronisz – narażasz się na ryzyko ich całkowitej utraty.
Brzmi abstrakcyjnie? A to, że cyberprzestępczość skutecznie eliminuje dziś z rynku firmy nieprzygotowane na cyberatak – czyli te, które nie zabezpieczyły swoich danych? 

bezpieczenstwo-it

Po co zabezpieczać dane backupem?

Mimo tego, że nie zakładasz wypadku, to jednak chronisz ubezpieczeniem swoje zdrowie, samochód, czy dom. W ten sam sposób powinieneś zabezpieczyć swoje dane – szczególnie te, budujące Twoją firmę.

Jak zabezpieczyć swoje dane?

Backup danych to podstawa ochrony. Niezależnie od tego jakie narzędzia i dane posiadasz, czy jakiej wielkości jest Twoja firma – absolutnie niezbędnym jest posiadanie co najmniej jednej kopii zapasowej.

Czy ryzyko utraty jest realne?

Każdy plik, wiadomość e-mail, rekord w bazie danych lub w arkuszu Excel – jeśli nie ma swojej kopii, może zostać utracony.

Twoje dane są narażone na utratę z wielu powodów. Cyberprzestępczość i działanie hakerów prowadzące do zaszyfrowania danych (ransomware), jest jednym z wiodących dzisiaj, ale nie jedynym. Przechowując dane lokalnie w serwerowni, na dyskach przenośnych, czy na komputerach firmowych jesteś stale narażony na katastrofy. Może to być kradzież, pożar, zalanie, awarie sprzętu, a także utrata danych związana z czynnikiem ludzkim. Nie jesteś w stanie tego przewidzieć – jedynym sposobem na zabezpieczenie się jest backup.

Backup danych ma po prostu zabezpieczyć Cię przed często niewyobrażalnymi stratami, które mogą skutkować  nie tylko z nieodwracalną utratą danych, ale i sparaliżowaniem  pracy całej Twojej firmy.

Backup nie jest już – a przynajmniej nie powinien już być – rozwiązaniem opcjonalnym. To  absolutne minimum bezpieczeństwa, jakie powinieneś  zapewnić Twojej firmie.

Od czego zacząć?

Jeśli jesteś zainteresowany wdrożeniem backupu, który skutecznie zabezpieczy dane w Twojej firmie – skontaktuj się z nami, a dobierzemy rozwiązanie odpowiadające Twoim potrzebom. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o rekomendowanych przez nas rozwiązaniach, przejdź do poniższych rozwiązań:

Oferta

DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ?

Doświadczenie

Mamy kilkunastoletnie doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań backupowych.

Wiedza

Posiadamy praktyczną wiedzę i korzystamy z najlepszych praktyk dotyczących wdrażania backupu danych.

Eksperckość

Nasz zespół to certyfikowani administratorzy, którzy są ekspertami we wdrażanych przez nas rozwiązaniach.

Współpracujemy z najlepszymi

Dzięki partnerstwu z dystrybutorami i producentami rozwiązań oferujemy Ci najlepsze możliwe produkty i ceny.

Z JAKICH TECHNOLOGII KORZYSTAMY?

Veeam_logo_2017_green-500
ibm-cloud-storage-1-logoAsset-6
Microsoft_Azure_Logo.svg
JESTEŚ W DOBRYCH RĘKACH

Wyróżnia nas specjalistyczny know-how, zdobyty na drodze szkoleń, certyfikacji i pracy z klientami z rozmaitych branż. Stale aktualizujemy swoją wiedzę tak, by być gotowym na wszystkie sytuacje.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Opisz w czym możemy Ci pomóc:

W czym możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza.
Odpowiemy na wiadomość tak szybko, jak to możliwe.