fbpx

Ochrona przed cyberatakami

Jeśli myślisz, że konieczność zapewnienia ochrony przed cyberatakami nie dotyczy Twojej firmy – jesteś w wielkim błędzie. Zapewnienie podstawowych zabezpieczeń Twoich zasobów firmowych to rzecz nie opcjonalna, a po prostu niezbędna.

bezpieczenstwo-it

Od czego zacząć wdrażanie cyberochrony?

Pierwszą i najważniejszą rzeczą, jaką możesz zrobić dla swojej firmy, aby zwiększyć poziom ochrony przed cyberatakami, to zwiększenie świadomości. Cyberzagrożenia istnieją i mogą doprowadzić do niewyobrażalnych szkód w Twojej organizacji. Według statystyk opublikowanych przez ZFODO w 2020 roku, błąd ludzki jest 8 razy częstszą przyczyną wycieków danych niż jakakolwiek inna przyczyna technologiczna. Bez czujności pracowników i swojej własnej, a także znajomości możliwych zagrożeń, narażasz swoją firmę na gigantyczne straty, wyłączenie z działania i wiele innych, negatywnych konsekwencji.

Zapewnienie firmie cyberbezpieczeństwa to nie jednorazowa akcja, a proces. Ochrona przed cyberatakami musi mieć charakter całościowy, obejmować całość infrastruktury i uwzględniać sposób działania firmy. Podejście holistyczne pozwala na zidentyfikowanie ryzyka  i zapewnienie optymalnego poziomu bezpieczeństwa.

 

Nigdy nie ufaj, zawsze weryfikuj!

W zgoda.net specjalizujemy się w kompleksowym podejściu do zapewnienia cyberochrony w firmach, zgodnie z filarami modelu Microsoft Zero Trust Security.

Zamiast wierzyć, że wszystko co jest odgrodzone firmowym firewallem jest bezpieczne, model Zero Trust zakłada, że naruszenie nastąpi. Każde żądanie jest więc weryfikowane w taki sposób, jakby pochodziło z obcej sieci, zgodnie z zasadą „nigdy nie ufaj, zawsze weryfikuj”.

Oferta

Ochrona składa się zarówno z technologii – czyli konkretnych narzędzi mających na celu zwiększyć cyberbezpieczeństwo w firmie, jak i odpowiedniego przygotowania pracowników, które można zrealizować poprzez szkolenia. W zależności od tego, jakiego zakresu wsparcia potrzebujesz – jesteśmy gotowi przyjrzeć się Twojej firmie i zaproponować konkretne rozwiązania. Sprawdź naszą ofertę poniżej lub skontaktuj się z nami.

CO OFERUJEMY?

Microsoft 365 Security

Rozwiązania Security od Microsoft

Szkolenia z cyberbezpieczeństwa

Edukacja i szkolenia to podstawa zapewnienia bezpieczeństwa

Oprogramowanie antywirusowe

Podstawowa ochrona Twojego komputera przed cyberzagrożeniami

Cyberbezpieczeństwo wpływa na Twoje bezpieczeństwo w codziennym życiu!

Naszym celem jest zwiększenie cyberbezpieczeństwa i uczynienie Twojego codziennego życia bezpieczniejszym. Stajesz przed cyfrowymi wyzwaniami częściej, niż kiedykolwiek w historii. Nie oznacza to jednak, że nigdy nie doświadczysz cyberataku lub awarii z nim związanej. Wsparcie specjalistów jest więc kluczowe, aby utrzymać stały, wysoki poziom bezpieczeństwa.

JESTEŚ W DOBRYCH RĘKACH

Wyróżnia nas specjalistyczny know-how, zdobyty na drodze szkoleń, certyfikacji i pracy z klientami z rozmaitych branż. Stale aktualizujemy swoją wiedzę tak, by być gotowym na wszystkie sytuacje.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Opisz w czym możemy Ci pomóc:

W czym możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza.
Odpowiemy na wiadomość tak szybko, jak to możliwe.