fbpx

nasze projekty

branza marketingowa 1

Nasz Klient postawił sprawę jasno – oczekiwał najwyższego systemu zabezpieczeń dla zasobów swojej firmy oraz wdrożenia i skonfigurowania wydajnej, stabilnej platformy wspomagającej jej działalność. Sprawdź, jak pomogliśmy wdrażając platformę Microsoft 365!

AGENCJA MARKETINGU ZINTEGROWANEGO
motoryzacja

Naszym Klientem była firma oferująca czasowy wynajem pojazdów, działająca praktycznie 24/7. Zakres wsparcia informatycznego obejmował migrację baz danych przy zachowaniu ich ciągłości historycznej oraz rozszerzenie zasobów pamięciowych. Zobacz, jak sobie z tym poradziliśmy!

Usługi czasowego najmu pojazdów
CASE STUDIES hotels

Klient prowadzący sieć hoteli w Afryce zmagał się z szerokim spektrum problemów technicznych związanych z efektywnym prowadzeniem biznesu. Problemy z siecią, udostępnianiem danych, przechowywaniem plików, zarządzaniem projektami i komunikacją między oddziałami firmy to już przeszłość.

SIEĆ HOTELI
branza rolnicza

Dla naszego klienta z branży chemii rolnej przeprowadziliśmy kompleksową migrację do Microsoft 365. Zwiększyliśmy przestrzeń dyskową. Dodatkowo przygotowaliśmy dwujęzyczną, dedykowaną komunikację dla pracowników terenowych.

PRODUCENT ŚRODKÓW OCHRONY ROŚLIN
budowa infrastruktury it

Celem Klienta było zbudowanie i uruchomienie infrastruktury IT do obsługi linii montażowych w nowym obiekcie produkcyjnym. Wyposażenie w niezbędny sprzęt IT. Zbudowanie sieci kablowej i bezprzewodowej. To wszystko w największej montowni telewizorów w Polsce!

WŁAŚCICIEL MONTOWNI TELEWIZORÓW
CASE STUDIES

Klient z branży finansowej zrealizował z nami migrację infrastruktury lokalnej do chmury Microsoft Azure. Dzięki owocnej współpracy, przenieśliśmy do chmury bazy danych kilkudziesięciu średnich i dużych firm - bezawaryjnie i bez wpływu na pracę użytkowników.

Biuro rachunkowe / doradztwo finansowo-podatkowe
ZAŁADUJ WIĘCEJ

mówią o nas

"zgoda.net tworzą ludzie, którzy są ekspertami w swojej profesji i jednocześnie doskonale rozumieją biznes. To właśnie wyróżnia ich w świecie IT – nie są usługodawcą, a partnerem w biznesie."
Łukasz Piwowarczyk - Director of operations - Agencja Plej
"Support zgoda.net oraz rozwiązania chmurowe zostały wprowadzone w Devire w sposób sprawny i zaoferowały wiele oszczędności na poziomie operacyjnym. Szczególnie w dobie pandemii byliśmy dzięki zgoda w pełni przygotowani aby przejść na 100% tryb pracy zdalnej. "
Michał Młynarczyk - CEO - Devire
Previous slide
Next slide

W czym możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza.
Odpowiemy na wiadomość tak szybko, jak to możliwe.