fbpx

nasze projekty

branza marketingowa 1

Nasz Klient postawił sprawę jasno – oczekiwał najwyższego systemu zabezpieczeń dla zasobów swojej firmy oraz wdrożenia i skonfigurowania wydajnej, stabilnej platformy wspomagającej jej działalność. Sprawdź, jak pomogliśmy wdrażając platformę Microsoft 365!

AGENCJA MARKETINGU ZINTEGROWANEGO
motoryzacja

Naszym Klientem była firma oferująca czasowy wynajem pojazdów, działająca praktycznie 24/7. Zakres wsparcia informatycznego obejmował migrację baz danych przy zachowaniu ich ciągłości historycznej oraz rozszerzenie zasobów pamięciowych. Zobacz, jak sobie z tym poradziliśmy!

Usługi czasowego najmu pojazdów
CASE STUDIES hotels

Klient prowadzący sieć hoteli w Afryce zmagał się z szerokim spektrum problemów technicznych związanych z efektywnym prowadzeniem biznesu. Problemy z siecią, udostępnianiem danych, przechowywaniem plików, zarządzaniem projektami i komunikacją między oddziałami firmy to już przeszłość.

SIEĆ HOTELI
branza rolnicza

Dla naszego klienta z branży chemii rolnej przeprowadziliśmy kompleksową migrację do Microsoft 365. Zwiększyliśmy przestrzeń dyskową. Dodatkowo przygotowaliśmy dwujęzyczną, dedykowaną komunikację dla pracowników terenowych.

PRODUCENT ŚRODKÓW OCHRONY ROŚLIN
fabryka3

Celem Klienta było zbudowanie i uruchomienie infrastruktury IT do obsługi linii montażowych w nowym obiekcie produkcyjnym. Wyposażenie w niezbędny sprzęt IT. Zbudowanie sieci kablowej i bezprzewodowej. To wszystko w największej montowni telewizorów w Polsce!

WŁAŚCICIEL MONTOWNI TELEWIZORÓW
CASE STUDIES finance_hr

Klient z branży finansowej zrealizował z nami migrację infrastruktury lokalnej do chmury Microsoft Azure. Dzięki owocnej współpracy, przenieśliśmy do chmury bazy danych kilkudziesięciu średnich i dużych firm - bezawaryjnie i bez wpływu na pracę użytkowników.

Biuro rachunkowe / doradztwo finansowo-podatkowe
ZAŁADUJ WIĘCEJ

mówią o nas

"zgoda.net tworzą ludzie, którzy są ekspertami w swojej profesji i jednocześnie doskonale rozumieją biznes. To właśnie wyróżnia ich w świecie IT – nie są usługodawcą, a partnerem w biznesie."
Łukasz Piwowarczyk - Director of operations - Agencja Plej
"Support zgoda.net oraz rozwiązania chmurowe zostały wprowadzone w Devire w sposób sprawny i zaoferowały wiele oszczędności na poziomie operacyjnym. Szczególnie w dobie pandemii byliśmy dzięki zgoda w pełni przygotowani aby przejść na 100% tryb pracy zdalnej. "
Michał Młynarczyk - CEO - Devire
Previous slide
Next slide