fbpx

OPROGRAMOWANIE ANTYWIRUSOWE dla firm

Oprogramowanie antywirusowe to narzędzie będące elementem składowym podstawowej ochrony Twoich firmowych danych, systemów i urządzeń. Jego posiadanie to podstawa, ale nie jedyne działane jakie możesz podjąć. Połączenie dobrego narzędzia antywirusowego z możliwością zarządzania i odpowiednią konfiguracją, pozwolą Ci na wprowadzenie w firmie solidnej warstwy ochronnej.

bezpieczenstwo-it

Po co Ci antywirus?

Złośliwe oprogramowanie składa się z wirusów, oprogramowania szpiegującego, szyfrującego (ransomware) i innego, potencjalnie niechcianego oprogramowania, które w najlepszym wypadku może wyrządzić szkody na Twoim urządzeniu. Codziennie klikasz w różne linki, otwierasz załączniki, czasem musisz pobrać plik lub program. Aby zabezpieczyć Twój komputer przed złośliwym oprogramowaniem, które podstępnie wykorzystuje każdy Twój wirtualny ruch, potrzebujesz zawsze aktualnego, oprogramowania antywirusowego.

Czym kierować się przy wyborze?

Najwygodniejsze rozwiązanie antywirusowe to takie, które działa niezauważone w tle, nieustannie chroniąc Twoje zasoby i jednocześnie nie angażując użytkownika. Jednocześnie powinno chronić przed szerokim spektrum zagrożeń –  nie tylko przed wirusami, ale także zagrożeniami typu phishing, ransomware i innymi, które mogą doprowadzić do wycieku lub uszkodzenia Twoich danych.

Oprogramowanie antywirusowe dla firm, oferowane przez wiodących na rynku producentów, takich jak Malwarebytes, czy Bitdefender dają Ci spektrum zaawansowanych funkcji ochrony i możliwość korzystania z wybranych funkcji w zależności od Twoich potrzeb. 

Oferta

co MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

zapewnij swojej firmie kompleksową ochronę

W naszej ofercie znajdziesz oprogramowanie antywirusowe wiodących producentów na rynku. 

Potrzebujesz wsparcia? Chciałbyś otrzymać wycenę? W zależności od potrzeb Twojej organizacji, pomożemy Ci dobrać właściwe rozwiązanie i zaproponujemy konkurencyjne ceny. 

Centralne zarządzanie zabezpieczeniami

Zdalna ochrona, niewidoczna dla użytkowników/pracowników, jedna prosta w obsłudze konsola.

Ochrona punktów końcowych

Monitorowanie procesów, blokowanie złośliwego oprogramowania, uczenie maszynowe, dezynfekcja, kwarantanna, rollback. Wszystko zarówno dla stacji roboczych, serwerów fizycznych i wirtualnych, chmury i urządzeń mobilnych.

Zabezpieczenia sieciowe

Bitdefender chroni przed kradzieżą oraz złamaniem haseł, np. w wyniku ataków Brute Force oraz umożliwia prewencję ataków Network Expliots.

Endpoint Risk Management

Identyfikacja, ocena luk i błędnych konfiguracji systemu oraz identyfikacja punktów końcowych, które narażają organizację na ryzyko.

Ochrona przed atakami bezplikowymi

Ochrona przed wyrafinowanymi atakami wykonywanymi z poziomu wiersza poleceń, zanim zostaną wykonane.

Globalna Sieć Ochronna Bitdefender

Rozpoznawanie zagrożeń dzięki największej chmurze obejmującej ponad 500 milionów chronionych maszyn i uczeniu maszynowemu.

czy masz wystarczającą ochronę?

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do jakości ochrony Twojej infrastruktury IT lub urządzeń końcowych – zgłoś się do nas. Podczas konsultacji lub audytu rozpoznamy obszary wymagające poprawy i zaproponujemy konkretne rozwiązania.

JESTEŚ W DOBRYCH RĘKACH

Wyróżnia nas specjalistyczny know-how, zdobyty na drodze szkoleń, certyfikacji i pracy z klientami z rozmaitych branż. Stale aktualizujemy swoją wiedzę tak, by być gotowym na wszystkie sytuacje.

MP3_Registered_Partner

Jesteśmy Partner Resselerem Malwarebytes, co oznacza że oferujemy Ci pełne spektrum ochrony od Malwarebytes w konkurencyjnych cenach! 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Opisz w czym możemy Ci pomóc:

W czym możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza.
Odpowiemy na wiadomość tak szybko, jak to możliwe.