OPROGRAMOWANIE ANTYWIRUSOWE

Oprogramowanie antywirusowe to narzędzie będące elementem składowym podstawowej ochrony Twoich firmowych danych, systemów i urządzeń. Jego posiadanie to podstawa, ale nie jedyne działane jakie możesz podjąć. Połączenie dobrego narzędzia antywirusowego z możliwością zarządzania i odpowiednią konfiguracją, pozwolą Ci na wprowadzenie w firmie solidnej warstwy ochronnej.

bezpieczenstwo-it

Po co Ci oprogramowanie antywirusowe?

Złośliwe oprogramowanie składa się z wirusów, oprogramowania szpiegującego, szyfrującego (ransomware) i innego, potencjalnie niechcianego oprogramowania, które w najlepszym wypadku może wyrządzić szkody na Twoim urządzeniu. Codziennie klikasz w różne linki, otwierasz załączniki, czasem musisz pobrać plik lub program. Aby zabezpieczyć Twój komputer przed złośliwym oprogramowaniem, które podstępnie wykorzystuje każdy Twój wirtualny ruch, potrzebujesz zawsze aktualnego, oprogramowania antywirusowego.

Jakie rozwiązanie wybrać?

Najwygodniejsze rozwiązanie antywirusowe to takie, które działa niezauważone w tle, nieustannie chroniąc Twoje zasoby i jednocześnie nie angażując użytkownika. Jednocześnie powinno chronić przed szerokim spektrum zagrożeń –  nie tylko przed wirusami, ale także zagrożeniami typu phishing, ransomware i innymi, które mogą doprowadzić do wycieku lub uszkodzenia Twoich danych.

W celu zapewnienia maksymalnej ochrony proponujemy rozwiązanie Bitdefender.  To międzynarodowa firma, współpracująca z organizacjami rządowymi, przedsiębiorstwami oraz osobami prywatnymi, w ponad 150 krajach na całym świecie. Bitdefender jest członkiem stowarzyszenia Microsoft Intelligent Security Association – które jest ekosystemem wyselekcjonowanych przez Microsoft dostawców usług zabezpieczeń. Bitdefender to trzeci w kolejności program antywirusowy na świecie, który otrzymał certyfikat ICSA dla systemu Windows i pierwszy nagrodzony za innowacyjne rozwiązania przez Europan Commission and Academy. 

co oferujemy?

Funkcje BITDEFENDERA

Bitdefender posiada jeden z najbardziej wszechstronnych zestawów funkcji porównując z innymi programami antywirusowymi. Są wśród nich zarówno podstawowe funkcje ochrony przed zagrożeniami, jak i zaawansowane analizy behawioralne.  

Bitdefender-svg

Centralne zarządzanie zabezpieczeniami

Zdalna ochrona, niewidoczna dla użytkowników/pracowników, jedna prosta w obsłudze konsola.

Ochrona punktów końcowych

Monitorowanie procesów, blokowanie złośliwego oprogramowania, uczenie maszynowe, dezynfekcja, kwarantanna, rollback. Wszystko zarówno dla stacji roboczych, serwerów fizycznych i wirtualnych, chmury i urządzeń mobilnych.

Zabezpieczenia sieciowe

Bitdefender chroni przed kradzieżą oraz złamaniem haseł, np. w wyniku ataków Brute Force oraz umożliwia prewencję ataków Network Expliots.

Endpoint Risk Management

Identyfikacja, ocena luk i błędnych konfiguracji systemu oraz identyfikacja punktów końcowych, które narażają organizację na ryzyko.

Ochrona przed atakami bezplikowymi

Ochrona przed wyrafinowanymi atakami wykonywanymi z poziomu wiersza poleceń, zanim zostaną wykonane.

Globalna Sieć Ochronna Bitdefender

Rozpoznawanie zagrożeń dzięki największej chmurze obejmującej ponad 500 milionów chronionych maszyn i uczeniu maszynowemu.

czy masz wystarczającą ochronę?

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do jakości ochrony Twojej infrastruktury IT lub urządzeń końcowych – zgłoś się do nas. Podczas konsultacji lub audytu rozpoznamy obszary wymagające poprawy i zaproponujemy konkretne rozwiązania.

JESTEŚ W DOBRYCH RĘKACH

Wyróżnia nas specjalistyczny know-how, zdobyty na drodze szkoleń, certyfikacji i pracy z klientami z rozmaitych branż. Stale aktualizujemy swoją wiedzę tak, by być gotowym na wszystkie sytuacje.

logoModermWork
iso27001
PFP_2021_poziom_RGB

Konrad Czarnecki – Microsoft Solution Sales Manager

Skontaktuj się z nami!