Administracja środowiskiem
Microsoft 365

Korzystanie z platformy Microsoft 365 wiąże się z zarządzaniem aplikacjami, usługami, danymi, urządzeniami i użytkownikami. Jako zgoda.net, możemy przejąć tę odpowiedzialność i pełne zarządzanie platformą Microsoft 365.

Czy jesteś gotowy na skorzystanie z potencjału środowiska Microsoft 365?

Cyfrowa transformacja może kojarzyć Ci się wyłącznie z transformacją technologiczną. Aby przeprowadzić skuteczną transformację cyfrową, sama technologia nie wystarczy. Konieczne jest szerokie, kompleksowe podejście i zmiana sposobu myślenia o zarządzaniu zasobami firmowymi.

Niezależnie od tego czy posiadasz w swojej firmie środowisko Microsoft 365, czy dopiero planujesz je wdrożyć – aby skorzystać z pełnego potencjału rozwiązań Microsoft, polecamy skorzystać ze wsparcia naszego certyfikowanego zespołu. Dzięki administracji środowiskiem Microsoft 365 zyskujesz pełną opiekę nad Twoimi obecnymi usługami oraz wsparcie przy skalowaniu Twojego biznesu razem z Microsoft 365.

Co zyskujesz przekazując nam administrację swoją platformą Microsoft 365?

DLACZEGO WARTO z nami współpracować?

Doświadczenie

Ponad 17 lat na rynku IT pozwoliło nam poznać specyfikę pracy firm z różnych branż oraz wypracować sprawdzone i skuteczne metody działania

Wiedza

Posiadamy potwierdzoną certyfikatami wiedzę i korzystamy z najlepszych praktyk popartych wieloletnim doświadczeniem.

Eksperckość

Nasi pracownicy to certyfikowani i doświadczeni specjaliści z różnych dziedzin, korzystający z profesjonalnych i sprawdzonych narzędzi.

Współpracujemy z najlepszymi

Współpracujemy z dystrybutorami, producentami rozwiązań oraz partnerami technologicznymi takimi jak Microsoft. Zapewnia to nam wsparcie i dostęp do najlepszych rozwiązań w najlepszych cenach.

JESTEŚ W DOBRYCH RĘKACH

Wyróżnia nas specjalistyczny know-how, zdobyty na drodze szkoleń, certyfikacji i pracy z klientami z rozmaitych branż. Stale aktualizujemy swoją wiedzę tak, by być gotowym na wszystkie sytuacje.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Opisz w czym możemy Ci pomóc: