fbpx

O nas

Lubimy, gdy nasi klienci czują, że mają w nas partnera.
Jesteśmy firmą IT – zespołem ekspertów w swoim fachu. Ponad 90% naszego zespołu jest techniczna, co oznacza że rozumiemy Twoje potrzeby na każdym etapie obsługi. Świadomość, że nasze rozwiązania IT ułatwiają życie i umożliwiają rozwój firm, napędza nas do działania od przeszło 20 lat. I po prostu:  zgoda.net, to zgodny zespół. 

outsourcing IT
usługi it

definiują nas nasze wartości

Dobro klienta. Chcemy, byś współpracując z nami czuł, że Twoja firma jest w dobrych rękach. Dajemy Ci wiedzę, inspirujemy i służymy poradą.

Zaufanie. Dbamy o to, by zbudować i utrzymać Twoje zaufanie. Pielęgnujemy też to, którym darzymy się w zespole.

Szacunek. Szanujemy Twój czas i pieniądze. Dbamy o Twój komfort i transparentność wykonywanych przez nas usług informatycznych.

zgoda.net tworzą ludzie, którzy są ekspertami w swojej profesji i jednocześnie doskonale rozumieją biznes.  To własnie wyróżnia ich w świecie IT – nie są usługodawcą, a partnerem w biznesie.
Łukasz Piwowarczyk -
Director of operations - Agencja Plej

umiemy słuchać

Wierzymy, że kluczem do sukcesu we współpracy z klientem jest uważne wsłuchanie się w jego potrzeby. Według nas dostosowanie rozwiązań informatycznych do sposobu działania firmy to klucz do sukcesu.

Dzięki indywidualnemu podejściu i doświadczeniu w pracy z klientami z wielu branż, jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze rozwiązania it.

Na teraz i na przyszłość.

dzielimy się wiedzą

Nie musisz obawiać się tego, że nie jesteś specjalistą w zakresie IT. Podejmowane przez nas działania przedstawimy Ci krok po kroku, w zrozumiały dla Ciebie sposób.

Zależy nam na tym, byś zrozumiał dlaczego sugerujemy Ci takie,
a nie inne rozwiązanie.

Otrzymasz od nas wsparcie edukacyjne w zakresie rozwiązań dedykowanych Twojej firmie.

Jesteśmy zespołem entuzjastów, a naszą dewizą jest partnerska współpraca z Klientem. Przez lata wypracowaliśmy wewnętrzne standardy i metody efektywnego działania, ponieważ informatykę rozumiemy jako narzędzie, które wspiera i ułatwia prowadzeniu biznesu, zamiast je komplikować.

Wiktor Zgodziński - CEO - zgoda.net
JESTEŚ W DOBRYCH RĘKACH

Wyróżnia nas specjalistyczny know-how, zdobyty na drodze szkoleń, certyfikacji i pracy z klientami z rozmaitych branż. Stale aktualizujemy swoją wiedzę tak, by być gotowym na wszystkie sytuacje.

POZNAJ zarząd zgoda.net

DL bw square

Dariusz Lipiński

Managing Director
WZ bw square

Wiktor Zgodziński

CEO

zaufali nam

W czym możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza.
Odpowiemy na wiadomość tak szybko, jak to możliwe.