OUTSOURCING INFORMATYCZNY

Outsourcing to zjawisko obecne w różnych organizacjach i branżach. Oznacza oddelegowanie zewnętrznemu dostawcy opieki nad określonym obszarem biznesu. W przypadku outsourcingu informatycznego, delegujemy usługi informatyczne i zarządzanie całością środowiska IT lub jego konkretnym obszarem. 
Outsourcing informatyczny pozwala cieszyć się benefitami z posiadania zespołu wykwalifikowanych specjalistów, bez konieczności rekrutacji oraz utrzymania tego typu pracowników w szeregach firmy.

pomoc IT

dla kogo?

Jeśli kwestie związane z infrastrukturą IT w Twojej firmie pochłaniają Twój cenny czas i uwagę, które mógłbyś przeznaczyć na biznesowy rozwój Twojej firmy – jesteś we właściwym miejscu.  Outsourcing informatyczny umożliwia przedsiębiorcy skoncentrowanie się na obszarach podstawowej działalności firmy oraz wykorzystanie zaoszczędzonych zasobów i środków finansowych do realizacji głównych celów biznesowych. Decydując się na outsourcing IT zlecasz zarządzanie IT na zewnątrz, zamiast zatrudniać zespół indywidualnych specjalistów.  

Outsourcing informatyczny to dobre rozwiązanie, jeśli Twoja firma nie posiada własnego działu IT, ale nie tylko. Pomożemy też wtedy, gdy będziesz potrzebować wykwalifikowanych specjalistów do realizacji konkretnej usługi lub projektu, której Twój dział IT z dowolnych przyczyn nie może zrealizować.

już mam pana informatyka!

Warto wspomnieć, że w informatyce -podobnie jak w wielu innych branżach, wyróżniamy wiele różnych specjalizacji. Postrzeganie pracownika IT jako stereotypowego „pana informatyka” jest przestarzałe i nie odzwierciedla współczesnego podziału specjalizacji, który obowiązuje w branży IT. Obszarów jest wiele i nie jest możliwe zatrudnienie jednej osoby, która jednocześnie obsłuży problemy użytkowników, skonfiguruje serwery, zabezpieczy sieć firmową, wdroży backupy, przygotuje stanowiska dla nowych pracowników, itd. Podsumowując – jedna osoba nie odpowie na wszystkie bieżące potrzeby firmy.

 

co możemy ci zaoferować?

CO ZYSKUJESZ Z OUTSOURCINGIEM it OD ZGODA.NET?

Przewidywalność i kontrolę kosztów

Nie ważne jak złożony projekt realizujesz, zarówno koszty stałej obsługi informatycznej, wymiany sprzętu jak i projektów zostają jasno sprecyzowane przed rozpoczęciem współpracy. Unikasz przykrych niespodzianek i jednocześnie zyskujesz wygodę związaną ze współpracą z jednym dostawcą.

Pełną ochronę danych

Bezpieczeństwo przetwarzanych i gromadzonych danych jest dla nas kwestią kluczową. Działamy w oparciu o metody sprawdzone przez nas oraz tysiące firm informatycznych z całego świata, współpracujemy z prawnikami, posiadamy certyfikat ISO 27001.

Spokój i ciągłość biznesową

Oddajesz się w ręce specjalistów, których celem jest zapewnienie ciągłości działania Twojego biznesu. System zdalnego monitoringu przesłanych zgłoszeń wraz z pełną dokumentacją gwarantuje minimalizację przestojów w pracy spowodowanych awariami.

Możliwość rozwoju swojej firmy

Aktualna wiedza o trendach IT, inwestycje w szkolenia i certyfikacje pracowników, dostęp do najlepszych specjalistów z wąskich dziedzin pozwalają nam zająć się nie tylko Twoimi bieżącymi problemami, ale realnie wpłynąć na bezpieczny rozwój Twojej firmy.

ILE TO KOSZTUJE?

W zależności od zakresu usług jakimi jesteś zainteresowany i wielkości Twojej firmy możemy zaproponować Ci różne ceny i różne sposoby rozliczenia. Kluczowe jest określenie Twoich potrzeb, np. w trakcie bezpłatnej konsultacji IT. 

Jeśli chciałbyś poznać rozległą ekspertyzę odnośnie obszarów IT w Twojej firmie, które warto rozwinąć – skorzystaj z naszego audytu informatycznego.

 

JESTEŚ W DOBRYCH RĘKACH

Wyróżnia nas specjalistyczny know-how, zdobyty na drodze szkoleń, certyfikacji i pracy z klientami z rozmaitych branż. Stale aktualizujemy swoją wiedzę tak, by być gotowym na wszystkie sytuacje.

logoModermWork
iso27001
PFP_2021_poziom_RGB

Konrad Czarnecki – Microsoft Solution Sales Manager

Skontaktuj się z nami!