fbpx

rekrutacja otwarta

Szukasz pracy w branży IT, ale nie znalazłeś idealnej oferty na naszej stronie? Weź udział w rekrutacji otwartej zgoda.net!

Zostawiając swój kontakt i CV poprzez formularz aplikacji, dopiszesz się do listy kandydatów i zyskasz szansę dołączenia do naszego zespołu.

Skontaktujemy się z Tobą, kiedy tylko pojawi się wakat, który będzie pasował do Twojego doświadczenia i kwalifikacji.

outsourcing IT

zgoda.net to firma, która działa na rynku IT od ponad 18 lat i wspiera firmy MŚP w obszarach: outsourcingu IT, usług Microsoft 365, Microsoft Security, cyberbezpieczeństwa oraz usług chmurowych Azure.

Od lat jesteśmy partnerem gigantów technologicznych takich jak Microsoft, Malwarebytes,  posiadamy status Microsoft Solution Partner w obszarze Modern Work.  Nasz 40-osobowy zespół tworzą pasjonaci IT, realizujący się nie tylko w dziale technicznym. Stawiamy na rozwój, bo wierzymy, że jest to jedna z kluczowych potrzeb naszych klientów, jak i pracowników.

Oferujemy:

Jasno określone obowiązki

Ciekawe projekty i możliwości rozwoju

Elastyczne godziny pracy

Swobodną atmosferę

Współpracę ze specjalistami

Wynagordzenie adekwatne do umiejętności

Aplikuj!

Jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów w sprawie rekrutacji – napisz na adres praca@zgoda.net.

Przebieg rekrutacji:

Rekrutacja składa się z 3 etapów, po każdym etapie otrzymasz informację o wyniku.

  • wstępna rozmowa z przedstawicielem działu HR,
  • rozmowa online z bezpośrednim przełożonym,
  • podpisanie umowy.

W celu wzięcia udziału w rekrutacji, wypełnij poniższy formularz oraz dołącz swoje CV w formacie pdf:

Aplikuj!

Wyślij wiadomość wraz ze swoim CV na adres:

praca@zgoda.net

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do zgoda.net, zgadzasz się na przetwarzanie przez zgoda.net Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez zgoda.net danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Administratorem Twoich danych osobowych jest zgoda.net sp. z o.o. Możesz się z nami skontaktować pod adresem biuro@zgoda.net.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w związku z rekrutacją na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 90dni i usuwamy je niezwłocznie po tym okresie, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 90dni.

W czym możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza.
Odpowiemy na wiadomość tak szybko, jak to możliwe.