SZUKAMY: Junior IT Sales Specialist

Miejsce:

Warszawa (Metro Stare Bielany), z możliwością częściowej pracy zdalnej.
zgoda.net

Obowiązki:

Wymagania:

Oferujemy:

Wynagrodzenie zasadnicze od 4000,00 PLN do 5000,00 PLN brutto

Atrakcyjny system prowizyjny

Ty decydujesz w jakiej formie będziemy współpracować – UoP czy B2B

Wsparcie zespołu w pozyskaniu /wzmocnieniu kompetencji technicznych i sprzedażowych

Dostęp do szkoleń i certyfikacji Microsoft

Elastyczne godziny pracy

Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej

Aplikuj!

Mam na imię Iwona i będę Twoim przewodnikiem podczas procesu rekrutacji. Jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów w sprawie rekrutacji – napisz na adres praca@zgoda.net.

Iwona Klicka – HR & Financial Specialist

Przebieg rekrutacji:

Rekrutacja składa się z 3 etapów, po każdym etapie otrzymasz informację o wyniku:

  • wstępna rozmowa z przedstawicielem działu HR,
  • rozmowa online z bezpośrednim przełożonym,
  • podpisanie umowy.
SESJA 102 scaled

W celu wzięcia udziału w rekrutacji, wypełnij poniższy formularz oraz dołącz swoje CV w formacie pdf:

Aplikuj!

Miejsce:

Klikając „Wyślij”, lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do zgoda.net, zgadzasz się na przetwarzanie przez zgoda.net Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Kliknij „pokaż więcej” aby zobaczyć pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych.

Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez zgoda.net danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem biuro@zgoda.net Administratorem Twoich danych osobowych jest Pracodawca. Możesz się z nami skontaktować pod adresem biuro@zgoda.net. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w związku z rekrutacją na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 90dni i usuwamy je niezwłocznie po tym okresie, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 90dni.