SZUKAMY: ADMINISTRATORA SYSTEMÓW IT

zgoda.net – Microsoft Gold Partner, od 17 lat wspiera swoją wiedzą i doświadczeniem szerokie grono firm. Definiują nas nasze wartości: dobro klienta, zaufanie i szacunek.

W zgoda.net wiemy, jak ułatwić życie naszych klientów. Tłumaczymy, edukujemy i wdrażamy rozwiązania, które przekładają się na rozwój ich firm.

Dołącz do naszego zespołu pasjonatów IT!

pomoc IT
zgoda.net

Tryb pracy:

Hybrydowy (zdalnie/w biurze na Bielanach w Warszawie).

Obowiązki:

Wymagania:

Co chcemy Ci zaoferować?

Jasno określone obowiązki

Ciekawe projekty i możliwości rozwoju

Elastyczne godziny pracy

Swobodną atmosferę

Współpracę z inżynierami inżynierami systemowymi Microsoft, Cisco, Fortigate

Wynagordzenie adekwatne do umiejętności

Aplikuj!

Mam na imię Iwona i będę Twoim przewodnikiem podczas procesu rekrutacji. Jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów w sprawie rekrutacji – napisz na adres praca@zgoda.net.

Iwona Klicka- HR & Financial Specialist

Przebieg rekrutacji:

Rekrutacja składa się z 3 etapów, po każdym etapie otrzymasz informację o wyniku.

  • wstępna rozmowa z przedstawicielem działu HR,
  • rozmowa online z bezpośrednim przełożonym,
  • podpisanie umowy.
SESJA 102 scaled

W celu wzięcia udziału w rekrutacji, wypełnij poniższy formularz oraz dołącz swoje CV w formacie pdf:

Aplikuj!

Wyślij wiadomość wraz ze swoim CV na adres:

praca@zgoda.net

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do zgoda.net, zgadzasz się na przetwarzanie przez zgoda.net Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez zgoda.net danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Administratorem Twoich danych osobowych jest zgoda.net sp. z o.o. Możesz się z nami skontaktować pod adresem biuro@zgoda.net.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w związku z rekrutacją na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 90dni i usuwamy je niezwłocznie po tym okresie, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 90dni.

Aplikuj!

Miejsce:

Klikając „Wyślij”, lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do zgoda.net, zgadzasz się na przetwarzanie przez zgoda.net Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Kliknij „pokaż więcej” aby zobaczyć pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych.

Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez zgoda.net danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem biuro@zgoda.net Administratorem Twoich danych osobowych jest Pracodawca. Możesz się z nami skontaktować pod adresem biuro@zgoda.net. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w związku z rekrutacją na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 90dni i usuwamy je niezwłocznie po tym okresie, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 90dni.