fbpx

Backup Office 365 – czy Twoje dane są chronione?

backup office 365

Popularność i powszechność rozwiązań Microsoft 365 stale rośnie. Czy jednak jesteś pewny, że dane które przechowujesz na swoich skrzynkach pocztowych Exchange lub na dysku OneDrive są odpowiednio zabezpieczone? A może właśnie szukasz rozwiązania, które zapewni ochronę danych Twojej firmy przechowywanych w Microsoft 365? 

Jeśli korzystasz z usług Microsoft 365, jesteś odpowiedzialny za backup skrzynek odbiorczych i innych funkcji usług Microsoft 365, ponieważ nie jest on dostępny w pakiecie.  

Wśród gamy naszych usług oferujemy wiele opcji zabezpieczania danych, a backup Office 365 nie jest wyjątkiem. Nasze rozwiązanie pozwoli Ci zabezpieczyć dane i odzyskać, jeśli w dowolny sposób je utracisz. 

Jakie są zalety backupu Office 365?

Wiodące na rynku oprogramowanie Microsoft 365 firmy Microsoft obsługuje komunikację Twoich pracowników i firm na całym świecie, ale nie zapewnia backupu. Co to znaczy konkretnie? Oznacza to, że jeśli stracisz lub zwolnisz jednego ze swoich pracowników i zamkniesz konto Microsoft 365, wszystkie zapisane tam dane zostaną utracone. A ogromna ilość danych, które mogą okazać się niezbędne, przechowywane są właśnie w e-mailach, kalendarzach i kontaktach. 

Najczęstszymi przyczynami utraty danych z Microsoft 365 są przypadkowe usunięcie, polityka przechowywania i zewnętrzne zagrożenia, takie jak złośliwe oprogramowanie lub włamania. 

Dbamy o to, abyś zawsze miał kopię ważnych danych biznesowych. Oznacza to, że dzięki backupowi Microsoft 365 przedłużamy okres retencji, który w O365 zwykle wynosi 30 dni. Jeśli okres retencji zostanie przekroczony, Twoje dane zostaną utracone. Jest to główny powód wykonywania backupu, który umożliwia zabezpieczenie ważnych dla Twojej firmy danych i możliwość ich przywrócenia w razie potrzeby. 

Jak działa backup Office 365?

Nasze rozwiązanie nazywa się ReVirt i umożliwia bezpieczne i kontrolowane tworzenie kopii zapasowych danych Microsoft 365. Zapewniamy backup wszystkich danych Microsoft 365, który możemy w krótkim czasie odtworzyć. Twoje dane są przechowywane w certyfikowanym przez ISO centrum danych w Danii. 

Oprogramowanie oparte jest na portfolio Veeam. Firma Veeam oferuje wiodące rozwiązania w zakresie backupu i replikacji, w tym backupu Office 365. Oprogramowanie umożliwia tworzenie backupów nie tylko rozwiązań opartych na chmurze, ale także hybrydowych środowisk chmurowych. Jedynym wymaganiem jest posiadanie konfiguracji Office 365, dzięki której możemy zapewnić backup Microsoft 365 o wysokim stopniu szyfrowania. Twoje dane są szyfrowane w naszym centrum danych zgodnym z SOC 2, certyfikowanym ISAE 3402-II i ISO 27001. 

Co otrzymujesz decydując się na backup Office 365?

  • Zwiększone bezpieczeństwo danych 

  • Zabezpieczenie przed utratą danych 

  • Bezproblemowe przywracanie danych 

  • Rozszerzony okres retencji 

  • Dane przechowywane w certyfikowanym centrum danych 

    Zacznij właściwie chronić swoją firmę i swoje dane już od dziś! Kliknij tuaby dowiedzieć się więcej o backupie 365. 

W czym możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza.
Odpowiemy na wiadomość tak szybko, jak to możliwe.