USŁUGI MICROSOFT

gold partner
microsoft team

Jesteśmy wieloletnim, certyfikowanym partnerem firmy Microsoft. Wspólnie wdrażamy rozwiązania, które usprawniają pracę firm z rozmaitych branż.  Powołaliśmy zespół ekspertów, specjalizujących się w obsłudze pakietu Microsoft 365. Szybko i skutecznie dokonujemy migracji tysięcy skrzynek pocztowych, kontaktów i kalendarzy. W końcu wszyscy lubimy, jak działa!

MS_GOLD_PARTNER_KOMPETENCJE

Co możemy Ci zagwarantować?

Indywidualne podejście.
Wysłuchamy Twoich potrzeb i doradzimy Ci najlepsze rozwiązanie. Dobierzemy jedynie te narzędzia, których naprawdę potrzebujesz.

Jasne warunki współpracy.
Przedstawimy Ci prostą i przejrzystą ofertę.  Zależy nam na tym, byś zrozumiał dlaczego sugerujemy Ci takie, a nie inne rozwiązanie.

Sprawne wdrożenie i konfigurację Office365.
Zadbamy o to, by wszystko działało jak należy. Po wdrożeniu przeszkolimy Cię z obsługi nowego systemu, czy platformy. W razie pytań i wątpliwości, będziemy w pogotowiu.

Stałe podnoszenie Twoich kwalifikacji.
Zależy nam na tym, byś po wdrożeniu cały czas się rozwijał i odkrywał kolejne korzyści płynące z użytkowania pakietu Microsoft Office 365.
We współpracy z firmą Microsoft, dzielimy się wiedzą za pośrednictwem webinarów, filmików na youtube, czy wpisów na blogu zawierających warte uwagi wskazówki i nowości. 

Co możesz zyskać dzięki usługom microsoft?

Dlaczego powinieneś korzystać z usług Microsoft i jakie korzyści przyniesie to Twojej firmie?