Team microsoft 365

Jesteśmy wieloletnim, certyfikowanym partnerem firmy Microsoft. Wspólnie wdrażamy rozwiązania, które usprawniają pracę przedsiębiorstw z rozmaitych branż. 
Poznaj zespół, który za tym stoi – Team 365.

microsoft team

team MICROSOFT 365,
czyli kto?

MS 4 GOLD (1)

Specjalizujemy się we wdrożeniach Microsoft 365 w firmach z rozmaitych branż, niezależnie od ich wielkości. Chcemy, by nasi Klienci w pełni korzystali z zalet prowadzenia nowoczesnego i bezpiecznego miejsca pracy.

Team Microsoft 365 to zespół ekspertów certyfikowanych przez Microsoft. Wysłuchamy Twoich potrzeb i dobierzemy rozwiązania zgodnie ze specyfiką Twojego biznesu. Twój rozwój i sukces jest naszym priorytetem.

Szybko i skutecznie dokonujemy migracji tysięcy skrzynek pocztowych, kontaktów i kalendarzy. Wdrażamy rozwiązania M365 od zera, szkolimy pracowników i pomagamy w codziennej obsłudze. Poza wdrażaniem usług Microsoft 365, konfigurujemy usługi chmurowe Azure i świadczymy wsparcie administracyjne.

jak to będzie wyglądało?

konsultant it 970x600 1

Wdrożenie Microsoft Office 365 zostało starannie zaplanowane, a potem sprawnie i fachowo przeprowadzone. Zespół dokonał migracji 6 milionów maili, wdrażając pakiet dla 150 użytkowników. Jedyne, co odczuliśmy, to wygodę pracy w nowym systemie.
Odtwórz wideo

przekazujemy wiedzę dalej

Zależy nam na tym, by po wdrożeniu klient cały czas podnosił swoje kompetencje i odkrywał kolejne korzyści płynące z użytkowania pakietu Microsoft 365.

We współpracy z firmą Microsoft, dzielimy się wiedzą za pośrednictwem webinarów, filmów na youtube i wpisów na blogu zawierających warte uwagi wskazówki i nowości.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami lub chciałbyś znaleźć rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb – napisz do nas!
Pomożemy i doradzimy niezależnie od tego, czy masz zaplanowany konkretny projekt, czy chciałbyś spełnić potrzebę biznesową z naszym wsparciem.

poznaj zespół team 365

img

Dariusz Lipiński

Dyrektor Zarządzający
img

Wiktor Zgodziński

CEO