Team microsoft 365

Jesteśmy wieloletnim, certyfikowanym partnerem firmy Microsoft. Wspólnie wdrażamy rozwiązania, które usprawniają pracę firm IT. 
Poznaj zespół, który za tym stoi – Team365.

microsoft

team MICROSOFT 365,
czyli kto?

To zespół certyfikowanych przez Microsoft ekspertów zgoda.net. Jesteśmy otwarci na wysłuchanie Twoich potrzeb i dostosowaniu rozwiązań do specyfiki Twojego biznesu, ponieważ Twój rozwój i sukces jest naszym priorytetem.

Specjalizujemy się we wdrożeniach pakietu Microsoft Office365 w firmach niezależnie od ich wielkości. Chcemy abyś mógł korzystać z zalet prowadzenia nowoczesnego i bezpiecznego miejsca pracy.

Szybko i skutecznie dokonujemy migracji tysięcy skrzynek pocztowych, kontaktów i kalendarzy. Wdrażamy rozwiązania M365 od zera, szkolimy pracowników i pomagamy w codziennej obsłudze. Poza wdrażaniem usług Microsoft 365, konfigurujemy usługi chmurowe Azure i świadczymy kompleksowe wsparcie administracyjne.

jak to będzie wyglądało?

mozg 1

Wdrożenie Microsoft Office 365 zostało starannie zaplanowane, a potem sprawnie i fachowo przeprowadzone. Zespół dokonał migracji 6 milionów maili, wdrażając pakiet dla 150 użytkowników. Jedyne, co odczuliśmy, to wygodę pracy w nowym systemie.
zgoda pattern all stickers

przekazujemy wiedzę dalej

Zależy nam na tym, by po wdrożeniu klient cały czas podnosił swoje kompetencje i odkrywał kolejne korzyści płynące z użytkowania pakietu Microsoft Office 365.

We współpracy z firmą Microsoft, dzielimy się wiedzą za pośrednictwem webinarów, filmów na youtube i wpisów na blogu zawierających warte uwagi wskazówki i nowości.

poznaj zespół team365

img

Dariusz Lipiński

Dyrektor Zarządzający
img

Wiktor Zgodziński

CEO
img

rafał pick

Dyrektor Handlowy